تاریخ انتشار : سه شنبه 01 خرداد 1397 - ساعت : 11:14

کد مطلب: 50365 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بدهی میلیاردی شهرداری رشت

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار کلانشهر رشت گفت: 730 میلیارد تومان بدهی مستند شهرداری رشت وجود دارد.

مازندشورا:مسعود نصرتی شامگاه دوشنبه با حضور در صحن شورا در جمع اعضای شورای اسلامی، مدیران سازمان ها و شهرداران مناطق رشت بیان داشت: برای پرداخت بدهی ها گام های مثبتی برداشته ایم، اکنون هم اگر شورا بخواهد که بدهی ها را ندهم، به خواسته آنها عمل می کنم. 
وی با بیان اینکه رشت آبستن گرفتاری بوده، اظهار داشت: در این مدتی که سکان مدیریت شهری رشت را به دست گرفتم، گرفتاری ها را تحمل کردم تا موضوع به بیرون نشر پیدا نکند، پیمانکار و سرمایه گذار نگوید که شرایط مهیا نیست.
شهردار کلانشهر رشت خاطر نشان کرد: این که حقوق شهرداری به روز شده ، عده ای می گویند وظیفه شهرداری است ، اگر وظیفه بوده چرا متوسط پنج ماه معوقه حق کارکنان را در این مجموعه داشتیم؟
وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه هر کاری که انجام می دهیم بر اساس بودجه است، افزود: بودجه هم یک درآمد و یک هزینه دارد؛ جایی که نیاز به تولید درآمد است بایستی موانعی را از مسیر برداریم و اگر درآمد بر اساس بودجه محقق شد، مطمئناً پروژه های تعریف شده، علیرغم همه مشکلات اجرا می شود.
وی تصریح کرد: در تمام شهرداری ها زمانی که شرایط اقتصادی مناسب حاکم است، شهرهایی با مقیاس رشت حداقل 500 طرح مصوب دارند، اما ما برای اجرای پروژه ها طرحی نداریم و مجبور شدیم برای هر کدام با سختی ابتکار عمل داشته باشیم.
وی با بیان اینکه پیمانکاران در هر پنج منطقه رشت از قبل مشغول به فعالیت بوده و کارهای روزانه تعطیل نیست، خاطر نشان کرد: برای پروژه های بزرگ ، 20 مدیر پروژه انتخاب و برای هر کدام از پروژه ها تکنیکی ارائه شده است.

رئیس شورای اسلامی رشت نیز در سخنانی خطاب به شهردار رشت با بیان اینکه مدیریت شما خیلی از اتفاقات مثبت را به همراه داشته، اظهار کرد: اما امروز ما شاهد رکود در اجرای برخی پروژه ها در این کلانشهر هستیم.
سید امیرحسین علوی خاطر نشان کرد: هشت ماه از دوره مدیریتی شما در رشت سپری شده اما در عمل چیزی مشاهده نکرده ایم.
وی با بیان اینکه بیشترین دغدغه امروز ما پروژه های عمرانی است، اضافه کرد: این مطالب در قالب دغدغه به شما ارائه می شود که انتظار دریافت پاسخ مناسبی داریم.
رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت ادامه داد: شورای پنجم همواره رویکرد حمایتی از مجموعه شهری داشته، بنابراین می خواهد زمان و اجرای پروژه های جدید را بداند.
وی با بیان اینکه عدم هماهنگی بین معاونت، مدیران سازمان ها و شهرداری ها وجود دارد، تصریح کرد: از معاونت هایی که بایستی بازوی شهردار باشند، خروجی مناسبی نمی بینیم.
علوی درباره موضوع پاداش ها در شهرداری رشت اظهار کرد: پاداش ها بایستی شامل حال همه پرسنل شود و تقسیم پاداش ها به گونه ای باشد تا رضایتمندی بین همه نیروها را موجب شود.
رشت حدود 700 هزار نفر جمعیت ثابت دارد که به طور متوسط، این تعداد در طول روز به بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر می رسد. 

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پروژه #اینکه #شهرداری #شورای #شهردار #کلانشهر #بودجه #اظهار #اسلامی #پاداش #بایستی #درآمد #اجرای #تصریح #امروز #معاونت #مناسبی #دغدغه #ارائه #متوسط #مدیریت #گرفتاری #مدیران #موضوع #شرایط #مجموعه #وظیفه #ادامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بدهی میلیاردی شهرداری رشت

*

*


X https://sport45.site/