مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5040 -تاریخ انتشار : سه شنبه 12 مرداد 1395 -ساعت : 14:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو حقوقدان شورای شهر؛

کسی حوصله حساب کردن هزینه تونل توحید را ندارد

مازندشورا: با توجه به اینکه تونل توحید در طول یکسال ساخته نشده جمع زدن رقم های هزینه شده در تلفیق و تفریغ بودجه مشخص بوده و کار کارشناسی می خواهد. کسی حوصله حساب کردن عددها را ندارد، می گوید هزینه اعلام نشده است.

مازندشورا:

کسی حوصله حساب کردن هزینه تونل توحید را ندارد بلدیه|علی صابری، با اشاره به مشکلات تونل توحید و ریزش آب از سقف این تونل و قرار گرفتن نام پیمانکار این پروژه در لیست سیاه اظهار داشت: به هر حال تونل توحید هم مانند هر پروژه ای پیمانکار مشخصی دارد و پیمانکار آن مخفی نیست اما تا زمانی که پیمانکار محکوم نشده و مرجع قضایی درباره تخلف در پروژه تصمیم نگرفته، افشا شدن اسم پیمانکار صحیح نیست.
 این عضو شورای شهر تهران افزود: اگر برخی اعضای شورا مطرح می کنند که اسم پیمانکار تونل توحید در لیست سیاه قرار بگیرد، به نظر بنده شوی تبلیغاتی است و حق مردم نیست که وقتی هنوز تخلفی ثابت نشده اسم پیمانکار را بدانند، هرچند ممکن است این فرد صد درصد هم مقصر باشد اما تا جایی که تخلف مشخص نشده، طرح این مسایل بازی و ژست است.
وی تصریح کرد: قانون می گوید فردی که تخلف نکرده و تخلفش به صورت قطعی به اثبات نرسیده، مطرح کردن اسم آن اشتباه است. اگر یک درصد هم ثابت شود که مقصر نبوده چطور می خواهد حیثیت از دست رفته را جبران کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه کمیسیون عمران پیگیر مشکلات تونل توحید است، گفت: اعضای کمیسیون عمران شورا مشکلات پیش آمده برای تونل توحید را پیگیری می کنند.

صابری همچنین درخصوص چرایی مشخص نبودن هزینه تمام شده ساخت تونل توحید نیز بیان کرد: با توجه به اینکه تونل توحید در طول یکسال ساخته نشده جمع زدن رقم های هزینه شده در تلفیق و تفریغ بودجه مشخص بوده و کار کارشناسی می خواهد. کسی حوصله حساب کردن عددها را ندارد، می گوید هزینه اعلام نشده است.

این عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: مگر امکان دارد پروژه ای به این گستردگی انجام شده باشد اما هزینه آن معلوم نباشد و هر فردی این موضوع را مطرح کند، نشان ضعف اطلاعاتی و کارشناسی اش است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : توحید - پیمانکار - هزینه - شورای - پروژه - تهران - کمیسیون - شورای شهر تهران - مشکلات - اینکه - کارشناسی - بودجه - عمران - تصریح - ندارد - حوصله - اعضای - صابری -

نظر شما در مورد : کسی حوصله حساب کردن هزینه تونل توحید را ندارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها