تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 خرداد 1397 - ساعت : 10:30

کد مطلب: 50413 چاپ به اشتراگ گذاشتن

محمدجواد حق شناس در گفت‌و گو با شهردار آنلاین:

با تخلفات ساخت و ساز در منطقه 22 جدی تر برخورد می‌شود/پروژه‌ها استاندارد می شوند

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو شورای شهر تهران معتقد است به دلیل حضور شهردار جدید در منطقه 22 روند ساخت و سازها با تخلف کمتر و کیفیت بهتری در حال انجام است.

مازندشورا:به گزارش شهردار آنلاین، ساخت و سازهای عظیم در منطقه 22 تهران باعث به وجود آمدن شائبه‌ها و شایعاتی در پایتخت شده است و برخی می‌گویند که این ساخت و سازها بدون مجور بوده و برخی دیگر هم معتقدند که تخلفات این ساخت و سازها از حد استاندارد بالاتر است و حتی مسئولان هم نمی‌خواهند به این موضوع ورود جدی داشته باشند.

در منطقه 22 تهران پیمانکاران و مهندسان در حال ساخت و سازهای عظیمی هستند که از معروفترین این ساخت و سازها می‌توان به بنای در حال اتمام ایران مال اشاره کرد .

حضور 12 ساله محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران و عدم نظارت بر ساخت و سازهایی که در پایتخت انجام می‌شد موجب شد تا نگاه مردم به ساخت و سازهای منطقه 22 مشکوک شود و با خود بگویند چطور در آن منطقه از پایتخت که تا کمتر از یک دهه پیش بیابان بود حالا چنین ساخت و سازهایی صورت می گیرد.

محمدجواد حق شناس، عضو شورای شهر تهران در پاسخ به اینکه فعالیت‌ها و ساخت‌و سازها در منطقه 22 تهران با توجه به شایعات موجود چگونه در حال پیگیری است و سازمان شهرداری تهران چه نظارتی بر این منطقه دارد، به شهردارآنلاین گفت: فعالیت‌های بیشتر بدان معنا نیست که حتما تخلفات هم بیشتر است. باید به این نکته اشاره کنم که شهردار کنونی که در منطقه 22 فعال است در مورد ساخت و سازها و تخلفاتی که در روند احداث پروژه‌ها رخ خواهد داد بسیار حساس است و به نظر من در مقایسه با گذشته که تخلفات زیادی در آن منطقه وجود داشت، در ساخت و سازها با کاهش تخلفات روبه‌رو هستیم.

وی با ابراز امیدواری از استاندارد شدن پروژه‌های منطقه 22 اضافه کرد:بسیاری ازتخلفاتی که پیش از این در منطقه 22 در پی ساخت و سازها اتفاق افتاده بود با نظارت شهرداری منطقه متوقف شده و جلو پیش‌روی آنها را گرفته‌اند. با این شرایط می‌توان امیداوار بود که ساخت و سازها در این منطقه به خوبی و با توجه به استاندارها ساخته شود.

 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #منطقه #سازها #تهران #تخلفات #شهردار #شهرداری #سازهای #پایتخت #استاندارد #نظارت #سازهایی #بیشتر #آنلاین #اشاره #پروژه‌ها #می‌توان #محمدجواد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : با تخلفات ساخت و ساز در منطقه 22 جدی تر برخورد می‌شود/پروژه‌ها استاندارد می شوند

*

*


X https://sport45.site/