مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5043 -تاریخ انتشار : سه شنبه 12 مرداد 1395 -ساعت : 15:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران تاکید کرد؛

تلاش برای ارائه خدمات مشابه به کارکنان شهرداری

مازندشورا: معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران تاکید کرد: با وجود تنوع استخدام در شهرداری تهران اما تلاش شده تا خدمات مشابهی به همه کارکنان ارائه شود.

مازندشورا:

بلدیه|سیدجعفر تشکری هاشمی که این روزها سکان هدایت معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری را در دست دارد در اقدامی قابل توجه نمازخانه مناطق 22 گانه پایتخت را ملجأ مشکلات کارکنان مدیریت شهری قرارداده است.وی پس از حضور در میان کارکنان شهرداری منطقه 9 و رسیدگی به درخواست های آنها؛ در دومین گام به میان کارکنان شهرداری منطقه 20 شهرداری پایتخت رفت و باحضور در نمازخانه این منطقه ضمن رسیدگی به درخواست های اداری کارکنان دستورات لازم را برای حل مشکلات آنان صادر کرد.
معاون شهردار تهران درهمین رابطه در گفت وگو با خبرنگار شهرنوشت تاکید کرد: تشکیل معاونت توسعه منابع انسانی در شهرداری تهران نمونه عینی و بارز توجه مدیریت شهری به سرمایه های انسانی است، ما معتقدیم آثار عملی تصمیمات مدیران در زندگی کارکنان باید نمایان باشد.
تشکری هاشمی با اشاره به اینکه لازمه رسیدن به توسعه توجه به سرمایه عظیمی به نام منابع انسانی است، خاطرنشان کرد: داشتن حس آرامش از ضرورت های هرگونه فعالیت اداری است.
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران عنوان کرد: خوشبختانه امروز بیش از گذشته به وضعیت معیشت کارکنان در شهرداری پایتخت توجه می شود.
وی با بیان اینکه خوشبختانه در حال حاضر مناطق 22گانه پایتخت در شرایط انضباط اداری مناسبی قرار دارند، گفت: کارکنان شهرداری تهران باید بدانند که در تک تک پیشرفت های شهر تهران شریک هستند و تنها با کمک آنهاست که این شهر می تواند مسیر رشد و تعالی را طی کند.
تشکری هاشمی با تاکید بر استفاده از ظرفیت و تخصص کارکنان شهرداری در بخش های مختلف این مجموعه، افزود: مسئولیت و خدمات رسانی به شهروندان شهری با جمعیت ۱۲ میلیون و ۵۰۰ نفر قطعا کار بسیار سخت و پر زحمتی است.
وی در پایان با اشاره به اینکه داشتن آموزش و مهارت لازم برای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان یک الزام برای کارکنان شهرداری پایتخت است، تاکید کرد: در دوره اخیر مدیریت شهری بیش از گذشته به ابتدایی ترین حقوق کارکنان توجه می شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - کارکنان - انسانی - تهران - پایتخت - توسعه - منابع - منطقه - اداری - اینکه - معاون - مدیریت - تشکری - تاکید - هاشمی - خدمات - خوشبختانه - داشتن - گذشته - رسانی - شهروندان - مناطق - اشاره - رسیدگی - معاونت - درخواست - نمازخانه - سرمایه - مشکلات -

نظر شما در مورد : تلاش برای ارائه خدمات مشابه به کارکنان شهرداری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها