مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5044 -تاریخ انتشار : سه شنبه 12 مرداد 1395 -ساعت : 15:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن

راهکار همکاری دفتر روستایی و شوراهای استانداری با نظام مهندسی گلستان بررسی شد

مازندشورا: رییس و نایب رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با حضور در دفتر روستایی و امور شوراهای استانداری گلستان با علی نصیبی سرپرست این دفتر دیدار و گفتگو کردند.

مازندشورا:به گزارش صما به نقل از روابط عمومی سازمان در این دیدار که به منظوربررسی راه های همکاری بین دو نهاد انجام گردید، مهندس سید مجتبی موسوی رییس سازمانضمن تبریک انتصاب نصیبی اعلام کرد سازمان نظام مهندسی ساختمان آمادگی دارد همهظرفیت خود را برای عمران و آبادی استان بکار گیرد.

وی با اشاره به لزوم رعایت مقررات ملی ساختمان در مسکن های روستاییخاطرنشان کرد ترمیم بافت های سنتی روستاها، بهسازی اماکن و ساخت خانه های ایمنباید در روستاها مورد توجه قرار گیرد.

محمدرضا آلوستانی نایب رییس دوم سازمان نیز در این جلسه با بیان توانفنی سازمان و نیز شرکت تعاونی حامیان نظام مهندسی ساختمان استراباد گفت: ارتباطکاری مناسب بین سازمان و دفتر روستایی می تواند موجب تحولات خوبی در روستاها شود.

علی نصیبی سرپرست دفترروستایی و شوراهای استانداری گلستان اظهار داشت در روستاهای استان استعدادها وظرفیت هایی وجود دارد که باید به آن ها توجه شود. وی افزود کشت زعفران در وامنانکه اکنون در کشور شهرت یافته است حاصل خلاقیت یک روستا نشین بود و نمونه چنینافراد بسیار هستند.

نصیبی اظهار داشت نظام مهندسی ساختمان گلستان با وجود بیش از 8 هزارمهندس می تواند کمک شایانی به توسعه و آبادانی استان نماید. نصیبی تاکید کرد درموارد لازم هرگونه همکاری با سازمان و مهندسان عضو صورت خواهد گرفت.


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نصیبی - مهندسی - ساختمان - استان - روستاها - گلستان - همکاری - اظهار - تواند - شوراهای - استانداری - روستایی -

نظر شما در مورد : راهکار همکاری دفتر روستایی و شوراهای استانداری با نظام مهندسی گلستان بررسی شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها