تصویب مجوز احداث نیروگاه ۸.۵ مگاواتی خورشیدی در منطقه قهاوند

تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 خرداد 1397 - ساعت : 14:55

کد مطلب: 50443 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان خبر داد:

تصویب مجوز احداث نیروگاه ۸.۵ مگاواتی خورشیدی در منطقه قهاوند

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از تشکیل اولین جلسه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی در سال ۹۷ به ریاست معاون امور عمرانی استاندار و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو کارگروه خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، فرهاد فرزانه عنوان کرد: در این جلسه ۲۸ طرح در زمینه‌های مختلف از جمله احداث بنای واحدهای صنعتی، کشاورزی و خدماتی- رفاهی و تولیدی مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار گرفت.

فرزانه یادآور شد: همچنین مجوز احداث نیروگاه ۸.۵ مگاواتی خورشیدی در منطقه قهاوند با توجه به استفاده از انرژی‌های پاک به تصویب اعضا رسید.

وی افزود: تصویب طرح‌های فوق در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و تولید اشتغال بوده که زمینه برای ایجاد اشتغال تعداد زیادی از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی فراهم شده است.

فرزانه در ادامه بیان کرد: کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی یکی از کارگروه‌های ذیل شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان است که وظایف مرتبط با اجرای آیین‌نامه مربوط به استفاده از اراضی و احداث بنا و تأسیسات در خارج از محدوده قانونی و حریم شهرها و همچنین بررسی برنامه‌های توسعه حمل‌ونقل استان طرح‌های پدافند غیرعامل، طرح‌های توسعه عمران شهری، مجموعه‌های شهری، طرح‌های جامع ناحیه‌ای و ... را بر عهده دارد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #احداث #شهرسازی #طرح‌های #استان #فرزانه #تصویب #توسعه #همچنین #اشتغال #بررسی #استفاده #منطقه #همدان #نیروگاه #مگاواتی #خورشیدی #قهاوند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تصویب مجوز احداث نیروگاه ۸.۵ مگاواتی خورشیدی در منطقه قهاوند

*

*


X https://sport45.site/