تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 خرداد 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 50451 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پای لنگ مدیریت شهری دهدشت

مازندشورا: شهردارآنلاین: وجود چاله چوله های فراوان در سطح شهر دهدشت روایتی از مدیریت ناصحیح شهری است که اگرچه همواره مانند زخمی کهنه بر پیکر دهدشت خودنمایی می‌کند اما این روزها چاله‌های عمیق بیش از پیش چهره شهر را نازیبا کرده است.

مازندشورا:سالهاست که چاله های سطح خیابان های شهر تاریخی دهدشت به عنوان یک معضل اساسی خودنمایی می کند و نارضایتی شهروندان را در پی داشته است.
شهر تاریخی دهدشت در بسیاری از حوزه ها همچنان در فقر به سر می برد و وضعیت بد مبلمان شهری و وجود چاله چوله ها و آسفالت های غیراستاندارد هر روز چهره شهر را نازیبا می کند.
چاله های موجود در سطح شهر دهدشت علاوه بر نازیبا کردن چهره خیابان ها ،مشکلاتی را برای شهروندان و به خصوص رانندگان خودروها به وجود آورده است.
این زخم‌ها در کوچه پس کوچه‌ها و نقاطی که کمتر در دید عموم یا مسئولان است بیش از دیگر نقاط خودنمایی می کند.
نارضایتی مردم از آسفالت شهر به صورت خودجوش در تاکسی‌ها، معابر عمومی و دیگر مکانها بروز کرده و رانندگان تاکسی نیز از این موضوع برای درد و دل با مسافران استفاده می‌کنند و در این بین سخن از بی کفایتی مدیران شهری به میان می آید.
علی جوادی راننده تاکسی با اشاره به وجود چاله های زیاد در سطح شهر دهدشت گفت: عمق زیاد چاله های سطح شهر دست اندازهای بدی در راه تردد خودروها ایجاد کرده که موجب برخی سوانح رانندگی می شود.
وی گفت: یکی از معضلات مهم در زمینه آسفالت خیابان ها نبود آسفالت یکدست در برخی خیابان ها و معابر اصلی شهر است.
محمد مرادی از دیگر شهروندان دهدشتی با اشاره به وضعیت نامناسب مبلمان شهری و وجود چاله چوله ها در شهر دهدشت افزود: مسئولان با سهل انگاری به سادگی حق و حقوق شهروندی را نادیده می گیرند.
محسن رضوی یکی دیگر از ساکنان که بیش از 27 سال است در دهدشت سکونت دارد گفت: شهرداری دهدشت در عمل به انجام وظایف خود کوتاهی می کند.
وی اظهار داشت: هر روز یک قسمت از خیابان را به بهانه های مختلف حفاری می کنند اما هنگام تکمیل پرژه ماه ها به همان شکل رها می شود.
شهردار دهدشت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه چاله چوله های سطح شهر از سالهای گذشته تاکنون وجود داشته است اظهار داشت: تاکنون 80 هزار متر از خیابانهای اصلی و فرعی شهر دهدشت آسفالت شده است.
اسفندیار برخه بیان کرد: 400 تن آسفالت برای بهسازی و پرکردن چاله چوله های سطح شهر تامین شده است.
وی هزینه این آسفالت را 300 میلیون ریال از محل منابع شهرداری اعلام کرد.
برخه وجود چاله چوله ها در سطح شهر را یک معضل دانست و گفت: منابع محدود شهرداری پاسخ گوی رفع نیازها نیست.
شهر دهدشت با قدمت بیش از 50 سال بیش از 60 هزار نفر جمعیت دارد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #دهدشت #آسفالت #خیابان #شهرداری #اشاره #شهروندان #منابع #تاکسی #تاکنون #ایرنا #معابر #اظهار #رانندگان #نارضایتی #خودنمایی #تاریخی #وضعیت #مبلمان #خودروها #نازیبا #مسئولان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پای لنگ مدیریت شهری دهدشت

*

*


X https://sport45.site/