مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50455 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 خرداد 1397 -ساعت : 18:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیگیری تخلفات صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران گفت: سازمان بازرسی کل کشور گزارشی مستندی از تخلفات و حواشی مالی و اقتصادی، سوء مدیریت‌ و ناکارآمدی در سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در گذشته این صندوق ارائه کرده که این تخلفات پیگیری می شود.

مازندشورا:محمد قائمی با بیان اینکه طی 3 ماه گذشته هجمه‌های بسیاری که عمدتا ناشی از گمانه‌زنی افراد غیرمسئول و انتشار اخبار نادرست و غیرموثق بود، علیه صندوق شکل گرفته است ، افزود: پس از دریافت این گزارش کمیته‌ای به منظور پیگیری و تببین راهبردهای حقوقی و قضایی لازم تشکیل شد.
وی اظهار کرد: هیات مدیره این صندوق مکلف است در راستای صیانت از دارایی اعضاء و سپرده‌گذاران موارد قابل پیگرد را به طور جدی از مراجع نظارتی و قضایی پیگیری کند.


مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری در خصوص وضعیت مالی صندوق تصریح کرد: موسسه و شرکت‌های تابعه آن تا بهمن ماه سال گذشته 344 میلیارد ریال بدهی قطعی شده مالیاتی داشته که در همین ارتباط مذاکراتی به منظور کاهش بدهی ها از یک طرف و پرداخت اقساطی بخش دیگر صورت گرفته است.
وی یادآور شد: طی 3 ماه گذشته اکثر دیون سررسید شده مالیاتی پرداخت شده تا اخلالی در روند کاری صندوق و شرکت‌های تابعه آن ایجاد نشود.
قائمی همچنین با اشاره به تسهیلات دریافتی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران و شرکت‌های تابعه آن از سه بانک شهر، دی و تجارت گفت: تصمیم‌گیری‌های لازم برای تسویه بدهی این بانک‌ها صورت گرفته و مصوبات هیات مدیره در این رابطه در حال پیگیری است.
به گفته وی در این رابطه جلسه هیات مدیره برای تسویه بدهی بانک دی برگزار شده است و مصوبات آن در حال پیگیری است.
وی خاطرنشان کرد: هیات امنای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران اواسط آبان96 منصوب و با انتصاب هیات مدیره در بهمن ماه سال 96 فعالیت تیم مدیریتی جدید در راستای صیانت از دارایی‌ اعضا و سپرده‌گذاران و ساماندهی وضعیت اقتصادی صندوق آغاز شد.
مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران با بیان اینکه اولویت نخست هیأت مدیره تسویه دیون اعضای بازنشسته و قطع همکاری شده است افزود: در طول این مدت مطالبات بازنشستگان تا پایان دی ماه تسویه شد. 


مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری همچنین از کوچک و چابک سازی فعالیت‌های این موسسه و شرکت‌های تابعه آن خبر داد و گفت: این اقدام در راستای اصلاح ساختار و صرفه‌جویی در منابع صورت گرفت و بر این اساس تمامی واحدهای صف و ستاد صندوق ذخیره در ساختمان مرکزی متمرکز شدند.
وی با بیان اینکه تمرکز شرکت‌ها در ساختمان مرکزی با نقل و انتقال شرکت‌های گنجینه آتیه کیش و گوهر یاران خدمات پویا عملی شده است، تصریح کرد: با ساماندهی نیروی انسانی اعم از نیروهای مامور از شهرداری و بازنشسته، علاوه بر صرفه‌جویی قابل ملاحظه در هزینه‌های اداری و تشکیلاتی که سالانه بیش از 100 میلیارد ریال برآورد می‌شود، ساختمان شماره دو صندوق نیز به دارایی مولد تبدیل شد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صندوق - ذخیره - شهرداری - کارکنان - پیگیری - شرکت‌های - مدیره - تابعه - تهران - تسویه - مدیرعامل - راستای - گرفته - ساختمان - اینکه - گذشته - پرداخت - همچنین - مصوبات - بازنشسته - مرکزی - صرفه‌جویی - مالیاتی - ساماندهی - رابطه - سپرده‌گذاران - قضایی - منظور - افزود - قائمی - صیانت - دارایی - موسسه - تصریح - وضعیت - میلیارد -

نظر شما در مورد : پیگیری تخلفات صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*