تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 خرداد 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 50463 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نظارت جدی استاندارد برای ایمن‌سازی شهربازی‌های البرز

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرکل استاندارد البرز گفت: ارگان‌های ذی ربط همکاری مناسبی برای ایمن سازی شهربازی و زمین‌های بازی استان ندارند.

مازندشورا:الفتانه شکرالهی اظهار کرد: با تعطیل شدن مدارس و شروع تعطیلات تابستانی، کم‌کم شاهد استقبال کودکان و نوجوانان از زمین‌ها و شهربازی‌های استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: استاندارد بودن وسایل و تجهیزات این مکان‌ها اهمیت زیادی دارد چون یک بی‌توجهی و سهل انگاری در این خصوص ممکن است به فاجعه ختم شود و جان عده‌ای را بگیرد.

وی افزود: به همین دلیل قبل از شروع فصل تابستان ناظران استاندارد استان اقدام به کنترل و بررسی تجهیزات و وسایل بازی زمین‌ها و شهربازی‌های استان می‌کنند.

این مسئول توضیح داد: تا کنون بازرسی‌های لازم از وضعیت زمین و تجهیزات بازی مستقر در پارک‌ها و شهربازی‌های استان توسط کارشناسان این اداره‌کل و شرکت‌های بازرسی تائید صلاحیت شده صورت گرفته است و تعداد معدودی از این اماکن و تجهیزات بازی مستقر در آنها مجوز استانداردهای لازم را دریافت نکرده‌اند.

مدیرکل استاندارد البرز گفت: افزایش ایمنی تجهیزات بازی پارک‌ها و شهربازی‌ها نیازمند همکاری بیشتر مسئولان ذی‌ربط است ولی با وجود پیگیری‌های متعدد، متاسفانه ارگان‌های ذی‌ربط و مسئول اقدام موثری در این خصوص به عمل نیاورده‌اند.

شکرالهی با اشاره به آمادگی اداره‌کل استاندارد استان در راستای استانداردسازی اماکن و تجهیزات تفریحی خاطرنشان کرد: از مسئولان و ارگان‌های ذی‌ربط از جمله شهرداری‌ها خواستاریم که به این موضوع توجه و اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و اقدامات لازم را این خصوص به‌عمل آورند.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تجهیزات #استاندارد #استان #شهربازی‌های #ذی‌ربط #اداره‌کل #مسئولان #ارگان‌های #پارک‌ها #اماکن #اقدام #شکرالهی #البرز #زمین‌ها #وسایل #مسئول #مستقر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نظارت جدی استاندارد برای ایمن‌سازی شهربازی‌های البرز

*

*


X https://sport45.site/