تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 خرداد 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 50464 چاپ به اشتراگ گذاشتن

عذرخواهی سرپرست شهرداری کرج به خاطر آبگرفتگی

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست شهرداری کرج از وجود ایراد فنی در برخی پروژه‌های شهری کرج خبر داد و گفت: دستورات لازم برای بررسی و بازنگری در این پروژه‌ها صادر شده است.

مازندشورا:محمدرضا احمدی‌نژاد در خصوص بارندگی دیروز سه‌شنبه یکم خرداد ماه و آبگرفتگی معابر کلانشهر کرج گفت: دیروز حدود 25 میلیمتر بارندگی در مدت 30 دقیقه  داشتیم و همین آبگرفتگی معابر را به دنبال داشت که لازم است به صورت رسمی از مردم بابت این مشکلات عذرخواهی کنم.

احمدی‌نژاد با بیان این‌که تمام سعی مدیریت شهری بر این است که این مشکلات دیگر تکرار نشود، افزود: دیروز هم خدمات شهر تمامی مناطق در شهر حضور داشتند و آتش‌نشانی نیز با 353 تیم عملیاتی حاضر به کار بود.

وی ادامه داد: در طول این مدت آتش‌نشانی 137 ماموریت اعزام خودرو که عمده آن به علت آبگرفتگی بود انجام داد.

سرپرست شهرداری کرج خاطرنشان کرد: جدا از شدت بی‌سابقه بارش، یک سری از طرح‌های زیربنایی ما برای هدایت آب‌های سطحی متاسفانه هنوز تکمیل نشده است.

وی در خصوص آبگرفتگی در زیرگذر تقاطع شهیدان آجرلو نیز تصریح کرد: این مشکل از زیرساخت‌های بالادست و شیب زیاد ناشی شد و حجم آب‌های روان شده به سمت پایین باعث شد تا چاه‌های جذبی دیگر پاسخگو نباشد.

این مسئول شهری افزود: یک سری مسائل فنی هم وجود دارد چون پروژه‌هایی که در سال‌های گذشته انجام شده ایراد سیستماتیک دارد و به معاون فنی و عمرانی و خدمات شهری برای بررسی این موضوع دستور اکید داده شده است تا مورد بازنگری قرار گیرد.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #آبگرفتگی #دیروز #افزود #خدمات #آتش‌نشانی #آب‌های #مشکلات #معابر #سرپرست #احمدی‌نژاد #بارندگی #عذرخواهی #شهرداری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عذرخواهی سرپرست شهرداری کرج به خاطر آبگرفتگی

*

*


X https://sport45.site/