مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50474 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 خرداد 1397 -ساعت : 20:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ضرورت راه‌اندازی مرکزمدیریت بحران شهرداری بوشهر

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: با توجه به شرایط این بندر راه اندازی مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث شهرداری بوشهر ضروری است.

مازندشورا:طاهره شمشیری روز چهارشنبه در نشست علنی شورای شهر بوشهر افزود: با هدف پیش بینی تدابیر جدی برای جلوگیری از بروز حوادث طبیعی و غیر طبیعی مدیریت واحد شهری اقدامات موثری را انجام دهد.
وی بیان کرد: در این ارتباط باید یک' مرکز مدیریت بحران' به صورت جامع راه‌اندازی شود تا قبل از بحران، مسایل مرتبط رصد و اقدامات مورد نیاز اجرایی شود.
شمشیری با اشاره به استراتژیک بودن موقعیت شهر بوشهر ادامه داد: با توجه به وجود نیروگاه اتمی، گمرک، بندر و غیره راه اندازی مرکز مدیریت بحران شهرداری با هدف جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار احتمالی و مصون ماندن از تهدیدات طبیعی و غیر طبیعی با رعایت قوانین بالادستی صورت گیرد.
وی ادامه داد: یکی دیگر از اهداف مهم مدیریت بحران تشکیل گروه های مردمی برای مقابله با بحران ها است که با بهره گیری از الگو های موفق در این حوزه می توان برنامه ریزی منسجم گروه های مردمی را در دل محلات تشکیل و با انتقال آموزش های لازم و تخصیص ابزار و امکانات کاربردی و ضروری گامی مهم در مواجهه با بحران های احتمالی برداریم. 
شمشیری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: احیای بافت تاریخی بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد.
عضو شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: وجود معماری بسیار زیبا در بافت تاریخی این شهر به همراه ساختمان‌هایی که عمر آنها بیش از یک قرن است می تواند در توسعه صنعت گردشگری این بندر قدیمی نقش‌آفرین باشد.
شمشیری بیان کرد: برای احیای بافت تاریخی بوشهر که هویت فرهنگی، دینی و تاریخی این شهر است باید فعالیت کنیم و نگذاریم این بافت به فراموشی سپرده شود.
وی گفت: در این ارتباط پیشنهاد شده مانند سال های گذشته برای باز زنده سازی بافت و نه تخریب و بازسازی به سبک مدرن، جوایز خوش حسابی و مشوق های با شرایط بهتر از گذشته و با رعایت ملزومات قانونی رای بافت تاریخی و سنتی بوشهر اعمال شود.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بحران - بوشهر - تاریخی - طبیعی - مدیریت - شمشیری - مردمی - رعایت - تشکیل - احیای - گذشته - شهرداری - احتمالی - ارتباط - جلوگیری - افزود - حوادث - راه‌اندازی - شورای - اقدامات - ادامه -

نظر شما در مورد : ضرورت راه‌اندازی مرکزمدیریت بحران شهرداری بوشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*