تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 خرداد 1397 - ساعت : 22:30

کد مطلب: 50475 چاپ به اشتراگ گذاشتن

استقرار20تیم امدادونجات هلال احمر درشمیرانات

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس هلال احمر شهرستان شمیرانات از استقرار 20 تیم امداد و نجات به همراه 6 سگ جستجوگر در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی وقوع سیل در شمیرانات نیروهای امداد و نجات کوهستان در حال خارج کردن فرد مفقود شده از بین گل و لای هستند.

مازندشورا:حسن فراهانی اظهار کرد: در پی این حادثه یک نفر در منطقه امین آباد رودبار قصران بین گل و لای مفقود شده بود که نیروهای امداد و نجات در حال خارج کردن وی هستند.
رییس هلال احمر شمیرانات افزود: در بخش رودبار قصران حدود 20 نفر در سیل محبوس شده بودند که برخی از آنان سرمازده شده بودند که نیروهای امداد و نجات آنان را از محل حادثه به سلامت خارج کردند.
وی با بیان اینکه نمی‌توان درباره زنده یا مرده بودن این فرد اظهار نظر کرد، گفت: نیروهای امدادی با عملیات فنی و نصب کارگاه در حال خارج کردن فرد مفقود شده هستند.
فراهانی گفت: سیل در بخش لواسانات نیز خسارت های بر جا گذاشت و یک مصدوم نیز داشت که توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.
وی افزود: سیل در بخش لواسانات به تعدادی خودرو نیز آسیب زده است.
شهرستان شمیرانات شهرستانی کوهستانی است و در شمال استان تهران واقع شده است، این شهرستان دارای 2 بخش لواسانات و رودبار قصران است .

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #نیروهای #قصران #رودبار #لواسانات #شهرستان #افزود #شمیرانات #مفقود #اظهار #حادثه #فراهانی #امداد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : استقرار20تیم امدادونجات هلال احمر درشمیرانات

*

*


X https://sport45.site/