تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 خرداد 1397 - ساعت : 22:30

کد مطلب: 50477 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جشنواره پرواز در بیرجند برگزار می شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند گفت: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، جشنواره پرواز در بیرجند برگزار می شود.

مازندشورا: محمدرضا قلاسی مود اظهار کرد: جشنواره پرواز هواپیماهای فوق سبک، حرکات نمایشی هواپیماهای مدل و پاراموتور بر فراز سایت پروازی دشت فوداج روز جمعه برگزار می شود.

وی از برنامه جشن با حضور هنرمندان استانی همزمان با برگزاری جشنواره خبر داد و گفت: در این جشنواره ۱۰ فروند هواپیمای فوق سبک بر فراز آسمان دشت فوداج پرواز خواهند کرد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند یادآور شد: در محل جشنواره ۲۰ فروند هواپیمای مدل به اجرای حرکات نمایشی پرداخته و پاراموتور همراه با حرکات نمایشی در این مجموعه به پرواز در خواهد آمد.

قلاسی مود همچنین با بیان اینکه ورزش، گامی در جهت سازندگی جامعه و نسل جوان و مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی است، گفت: در این راستا در تعامل با اداره کل ورزش و جوانان استان، سامانه نشاط برای شهروندان ایجاد می شود.

وی اظهار داشت: امید است با همکاری دوجانبه سازمان فرهنگی شهرداری بیرجند و اداره کل ورزش و جوانان استان، سامانه نشاط ایجاد و مسابقات و جشنواره هایی نیز در این خصوص برگزار شود چرا که برای دستیابی به یک جامعه سالم، بانشاط و ورزشکار نیاز است که سایر دستگاه­ ها نیز به این مقوله توجه جدی داشته باشند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #جشنواره #پرواز #نمایشی #بیرجند #حرکات #برگزار #شهرداری #جامعه #اداره #استان #ایجاد #سامانه #اجتماعی #جوانان #فوداج #اظهار #قلاسی #هواپیماهای #پاراموتور #هواپیمای #فروند #فرهنگی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جشنواره پرواز در بیرجند برگزار می شود

*

*


X https://sport45.site/