تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 خرداد 1397 - ساعت : 22:30

کد مطلب: 50478 چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتظار برای رفع گره ترافیکی فاز ۴ پردیس

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست شهرداری پردیس از رفع گره ترافیکی فاز ۴ پردیس در صورت تصویب شورای ترافیک این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:کوروش گلریز اظهار داشت: طی سال‌های گذشته مشکلاتی برای عبور و مرور ساکنین فاز ۴ پردیس به وجود آمده بود، که این محل برای اتصال شهر پردیس به بومهن و میدان امام رضا (ع) پردیس مورد بهره‌برداری قرار گرفت و با ایجاد دور برگردان سعی در کاهش بار ترافیکی داشتیم.

وی افزود: این موضوع در شورای ترافیک شهرستان پردیس مطرح و طرحی برای کاهش ترافیک مصوب شد که این طرح برای رفع گره‌ ترافیکی پردیس به‌دلیل این که به اتمام نرسید و به یک سری اصلاحات نیاز داشت ناتمام ماند.

سرپرست شهرداری پردیس گفت: اقدامات ناتمام این طرح محل اتصال میدان امام رضا (ع) به‌صورت مستقیم به آزادراه تهران ـ پردیس بود که امروز با حضور مدیرکل ایمنی راه‌ها، فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر پردیس و ... از این نقطه بازدید به‌ عمل آمد، این بازدید برای این بود که اجازه اتصال میدان امام رضا (ع) به آزادراه تهران ـ پردیس داده شود.

گلریز گفت: طرح دیگر اتصال پارک امام رضا (ع) به بلوار «جانبازان» بود، که بتوانیم گره ترافیک صبح و عصر در فاز ۴، میدان امام رضا (ع) و خیابان شهید «صارمی» را کاهش دهیم.

وی اضافه کرد: ترافیک مقطعی ایجاد شده در این محل در اجرای طرح فعلی کاهش چشمگیری نداشت و کم تر موثر بوده و امیدواریم با این طرح و اتمام پروژه مصوب‌ شده برای کاهش بار ترافیکی گام برداریم.

سرپرست شهرداری پردیس اضافه کرد:این طرح پیشنهادی را با استفاده از مشاور مورد تأیید اداره راه به شورای ترافیک شهرستان ارائه خواهیم داد، تا پس از تصویب‌شدن در این شورا، برای اعلام نظر و بررسی به اداره راه استان ارسال شود.

وی گفت: سعی خواهیم کرد این طرح را با حمایت فرماندار و دیگر مسؤولان شهرستان در حداقل زمان ممکن به نتیجه برسانیم تا این مشکل رفع و این طرح به مرحله اجرا برسد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پردیس #ترافیک #میدان #ترافیکی #اتصال #شهرستان #شورای #بازدید #فرماندار #اضافه #خواهیم #اداره #تهران #اتمام #ایجاد #گلریز #ناتمام #سرپرست #شهرداری #آزادراه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انتظار برای رفع گره ترافیکی فاز ۴ پردیس

*

*


X https://sport45.site/