مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50478 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 خرداد 1397 -ساعت : 22:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتظار برای رفع گره ترافیکی فاز ۴ پردیس

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست شهرداری پردیس از رفع گره ترافیکی فاز ۴ پردیس در صورت تصویب شورای ترافیک این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:کوروش گلریز اظهار داشت: طی سال‌های گذشته مشکلاتی برای عبور و مرور ساکنین فاز ۴ پردیس به وجود آمده بود، که این محل برای اتصال شهر پردیس به بومهن و میدان امام رضا (ع) پردیس مورد بهره‌برداری قرار گرفت و با ایجاد دور برگردان سعی در کاهش بار ترافیکی داشتیم.

وی افزود: این موضوع در شورای ترافیک شهرستان پردیس مطرح و طرحی برای کاهش ترافیک مصوب شد که این طرح برای رفع گره‌ ترافیکی پردیس به‌دلیل این که به اتمام نرسید و به یک سری اصلاحات نیاز داشت ناتمام ماند.

سرپرست شهرداری پردیس گفت: اقدامات ناتمام این طرح محل اتصال میدان امام رضا (ع) به‌صورت مستقیم به آزادراه تهران ـ پردیس بود که امروز با حضور مدیرکل ایمنی راه‌ها، فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر پردیس و ... از این نقطه بازدید به‌ عمل آمد، این بازدید برای این بود که اجازه اتصال میدان امام رضا (ع) به آزادراه تهران ـ پردیس داده شود.

گلریز گفت: طرح دیگر اتصال پارک امام رضا (ع) به بلوار «جانبازان» بود، که بتوانیم گره ترافیک صبح و عصر در فاز ۴، میدان امام رضا (ع) و خیابان شهید «صارمی» را کاهش دهیم.

وی اضافه کرد: ترافیک مقطعی ایجاد شده در این محل در اجرای طرح فعلی کاهش چشمگیری نداشت و کم تر موثر بوده و امیدواریم با این طرح و اتمام پروژه مصوب‌ شده برای کاهش بار ترافیکی گام برداریم.

سرپرست شهرداری پردیس اضافه کرد:این طرح پیشنهادی را با استفاده از مشاور مورد تأیید اداره راه به شورای ترافیک شهرستان ارائه خواهیم داد، تا پس از تصویب‌شدن در این شورا، برای اعلام نظر و بررسی به اداره راه استان ارسال شود.

وی گفت: سعی خواهیم کرد این طرح را با حمایت فرماندار و دیگر مسؤولان شهرستان در حداقل زمان ممکن به نتیجه برسانیم تا این مشکل رفع و این طرح به مرحله اجرا برسد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پردیس - ترافیک - میدان - ترافیکی - اتصال - شهرستان - شورای - بازدید - فرماندار - اضافه - خواهیم - اداره - تهران - اتمام - ایجاد - گلریز - ناتمام - سرپرست - شهرداری - آزادراه -

نظر شما در مورد : انتظار برای رفع گره ترافیکی فاز ۴ پردیس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*