تخریب نخستین سازه غیرمجاز دریایی در سواحل مازندران

تاریخ انتشار : پنج شنبه 03 خرداد 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 50489 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون فنی و نگهداری بنادر مازندران خبر داد

تخریب نخستین سازه غیرمجاز دریایی در سواحل مازندران

مازندشورا: معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران از تخریب و جمع‌آوری نخستین سازه غیرمجاز دریایی در سال جاری در سواحل استان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر به نقل از روابط عمومی اداره‌کل بنادر و دریانوردی مازندران، محسن مصطفایی گفت: این اداره کل در راستای انجام و ظایف حاکمیتی خود در دریا و صیانت از نوار ساحلی استان مازندران، با همکاری مراجع قضایی و دستگاه‌های اجرایی ذیربط، نسبت به تخریب یک سازه غیرمجاز متعلق به اشخاص حقیقی در مناطق ساحلی روستای «ونوش» از توابع شهرستان نوشهر اقدام کرد.

وی افزود: براساس بند ۲۲ ماده سه آیین‌نامه سازمان بنادر و دریانوردی مصوب سال ۱۳۴۸ مجلس و ماده واحده مصوب ۱۳۸۷ مجلس شورای اسلامی، ساخت‌وساز بدون مجوز یا خارج از مجوز سازمان بنادر و دریانوردی در دریاها و رودخانه‌های قابل کشتیرانی ممنوع است.

معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران با اشاره به وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی در بخش سواحل، گفت: به منظور حفاظت از خط ساحلی کشور از آسیب‌های ناشی از ساخت و سازهای غیراصولی مربوط به تأسیسات دریایی و بندری، تمام متقاضیان اعم از حقیقی و حقوقی باید از طریق مراجعه به سامانه جامع مدیریت و نظارت بر سواحل کشور نسبت به ثبت تقاضا برای دریافت مجوزهای تأسیس و بهره‌برداری از هرگونه سازه احداثی در دریا و رودهای قابل کشتی‌رانی اقدام کند.

86019/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #بنادر #دریانوردی #مازندران #ساحلی #سواحل #حاکمیتی #نگهداری #حقیقی #اقدام #اداره #تخریب #دریایی #معاون #شهرستان #نوشهر #غیرمجاز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تخریب نخستین سازه غیرمجاز دریایی در سواحل مازندران

*

*


X https://sport45.site/