تهدیدهای وزیر خارجه آمریکا به‌درد عرب‌های ترسو می‌خورد/بزرگ‌تر از پمپئو نتوانستند هیچ غلطی بکنند

تاریخ انتشار : پنج شنبه 03 خرداد 1397 - ساعت : 16:47

کد مطلب: 50499 چاپ به اشتراگ گذاشتن

یکی از فرماندهان دوران سال دفاع مقدس:

تهدیدهای وزیر خارجه آمریکا به‌درد عرب‌های ترسو می‌خورد/بزرگ‌تر از پمپئو نتوانستند هیچ غلطی بکنند

مازندشورا: یکی از فرماندهان دوران سال دفاع مقدس با اشاره به سخنرانی روزهای تخیر پمپئو وزیر خارجه آمریکا گفت: سخنان و تهدیدهای پمپئو به‌درد عرب‌های ترسوی عربستان و امارات می‌خورد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، احمد کوهستانی بعد از ظهر امروز در همایش سالروز آزادسازی خرمشهر که در حسینیه لشکر عملیاتی ۲۵کربلا مازندران برگزار شد، با اشاره به اینکه صدام گفته بود سه روزه خرمشهر را تصرف می‌کنم اما با استقامت مردم و رزمندگان روبه‌رو شد، اظهار کرد: مقاومت در خرمشهر باعث شد شهرهای دیگر توسط دشمن بعثی اشغال نشود.

وی با اشاره به مقاومت رزمندگان در خرمشهر و اینکه حتی چند روز غذا به آنها نرسیده بود، افزود: در آن زمان یکی بزرگ‌ترین بندر صادرات و واردات ایران در خرمشهر قرار داشت و دشمن آن را اشغال کرده بود.

این یادگار هشت سال جنگ تحمیلی با بیان اینکه حدود ۱۹ هزار و ۵۰۰ اسیر در عملیات بیت‌المقدس گرفته شد، تصریح کرد: خرمشهر با اراده الهی و تلاش رزمندگان آزاد شده بود.

کوهستانی با بیان اینکه خرمشهرهای حال حاضر ما سوریه، یمن و لبنان است، خاطرنشان کرد: رزمندگان ایرانی در جبهه مقاومت بسیار مقاوم و بابرنامه هستند که دشمن ار آن هراس دارد.

وی با اشاره به سخنرانی روزهای تخیر پمپئو وزیر خارجه آمریکا گفت: سخنان و تهدیدهای پمپئو به‌درد عرب‌های ترسوی عربستان و امارات می‌خورد.

این یادگار دوران دفاع مقدس با بیان اینکه بزرگ‌تر از پمپئو نتوانستند هیچ غلطی بکنند، خاطرنشان کرد: ملت ایران اسلامی از تهدیدهای بیگانگان هیچ هراسی ندارند و این را در دفاع مقدس نشان دادند.

کوهستانی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و آمریکا در بلندی‌های جولان در حال دست و پا زدن هستند، گفت: عربستان، آمریکا و رژیم صهیونیستی به‌دنبال ایجاد تنش اقتصادی و سپس اغتشاش در کشور هستند.

۸۶۰۳۱/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اینکه #خرمشهر #رزمندگان #پمپئو #آمریکا #تهدیدهای #کوهستانی #مقاومت #اشاره #یادگار #صهیونیستی #عربستان #خاطرنشان #اشغال #بکنند #به‌درد #خارجه #عرب‌های #می‌خورد #نتوانستند #بزرگ‌تر #دوران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تهدیدهای وزیر خارجه آمریکا به‌درد عرب‌های ترسو می‌خورد/بزرگ‌تر از پمپئو نتوانستند هیچ غلطی بکنند

*

*


X https://sport45.site/