تاریخ انتشار : جمعه 04 خرداد 1397 - ساعت : 14:39

کد مطلب: 50515 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس:

ایرانی‌ها «بایدپذیر» نیستند/ وزارت جهاد کشاورزی باید برای مازندران تصمیم بگیرد

مازندشورا: نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سال‌ها به ما می‌گویند شما استان کشاورز هستید و ما قبول داریم اما اقدامات خوبی در این حوزه برداشته نشد و کشاورزی که اکنون انجام می‌شود برای دهه ۲۰ هم نیست، گفت: هنوز در اصلاح الگوی کشت دچار مشکل هستیم و به وزیر جهاد کشاورزی اعلام کردیم برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید و به کشاورزان ارائه کنید.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمد دامادی در سخنرانی پیش از خطبه این هفته نماز جمعه مرکز مازندران طی سخنانی درباره خروج آمریکا از برجام با بیان اینکه داستان ما با غرب ترامپ نیست بلکه سلطه جهانی است و آنها با ما کار ندارند بلکه با تفکر ایرانیان کار دارند، اظهار کرد: موشک، معیشت، سپاه و ارتش جز بهانه‌های آنها است و آنها با تفکر بسیجی ملت ایران مشکل دارند.


نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امریکایی‌ها ۵۰ پایگاه نظامی در منطقه دارند، گفت: جنایات عظیمی در منطقه ایجاد کردند و داعش از جنایات کوچک آنان بود و با تفکر بسیج در مقابل تمام تهدیدها جز منطقه امن دنیا هستیم و فرزندان قهرمان مسیر ولایت از مرزهای کشور دفاع کردند.


وی با یادآوری این مسئله که حسنی مبارک در ۲۲ بهمن ۸۹ کشور خود را تحویل داد و ۲۱ بهمن به امیر قطر گفت هر کس لباس آمریکا را به تن کند تا ابد لخت است، تصریح کرد: تجربه نشان داد هر کشوری به آمریکایی‌ها دل بست عاقبت آنان به بدترین شکل ممکن مشخص خواهد شد.


دامادی با اعلام اینکه ایرانی‌ها ثابت کردند «بایدپذیر» نیستند و زمانی احساس کنیم مرزهای ما در خطر است باید پذیر نیستیم، اظهار کرد: زمانی موشک وارد می‌کردیم و الان با تفکرات بسیجی هم موشک و هم علم داریم.


وی درباره مسائل روز مازندران با اشاره به اینکه روح وحدت در مسؤولان مشاهده می‌شود هر چند انتقاداتی داریم اما مجموعه دستگاه‌ها تلاش می‌کنند، بیان کرد: اگر اتفاقی قرار است در حوزه عمرانی بیفتد باید اتحاد و همگرایی وجود داشته باشد و هر دستگاهی نباید ساز خود را بزند.


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سال‌ها به ما می‌گویند شما استان کشاورز هستید و ما قبول داریم اما اقدامات خوبی در این حوزه برداشته نشد و کشاورزی که اکنون انجام می‌شود برای دهه ۲۰ هم نیست، گفت: هنوز در اصلاح الگوی کشت دچار مشکل هستیم و به وزیر جهاد کشاورزی اعلام کردیم برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید و به کشاورزان ارائه کنید.


وی ادامه داد: ظرفیت سد شهید رجایی در پایین‌ترین حد قرار گرفت و اگر نمی‌شود آب تامین کرد در صندوق حمایت بحث بیمه با جدیت باشد چرا که کشاورز امسال را از دست داد سال‌های دیگر را هم برای کشاورزی از دست می‌دهد.


دامادی افزود: به رئیس جمهور گفتیم آب سد شهید رجایی را به سمنان برای ویلانشینان ببرید که چه شود؟ آیا باید تمام امکانات باید به منطقه خود برده شود.


وی ادامه داد: صنعت را که از ما گرفته شد و کشاورزی هم دچار مشکلات فراوانی است و وزارت جهاد کشاورزی باید برای کشاورزی مازندران تصمیمات جدی بگیرد.


دامادی در حوزه راهداری مازندران اشاره کرد و گفت: جاده‌های مازندران در شأن مردم استان نیست چرا که اعتباراتی که برای مازندران اختصاص می‌یابد باید کشوری باشد.


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جاده ساری ـ تاکام یکی از جاده‌های مرگبار است و جاده مبادی ورودی استان است و اصلا جاده مازندرانی‌ها نیست.


این مسؤول درباره حوزه درمان نیز با بیان اینکه انتقادات در این حوزه داریم اما اقدامات خوبی هم صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: باید بیمارستان فوق‌تخصصی هزار تختخوابی داشته باشیم و حق مردم استان مازندران است و در گذشته صحبت‌های فراوانی شده اما محقق نشده است.


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: صنعت گردشگری مازندران ضعیف است و برنامه‌ای در این زمینه مشاهده نکردیم در حالی که با فعال کردن حوزه گردشگری می‌توانیم زمینه ایجاد اشتغال را فراهم کنیم.


۸۶۰۳۵/ج
 


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #کشاورزی #اینکه #نماینده #دامادی #شورای #اسلامی #منطقه #داریم #استان #ادامه #میاندورود #دارند #درباره #ایرانی #فراوانی #جاده‌های #مشاهده #اشاره #زمینه #کشاورز #رجایی #گرفته #گردشگری #اقدامات #ایجاد #وزارت #بگیرد #نیستند #بایدپذیر #میاندورد #ایرانی‌ها #آمریکا #اظهار #کشوری #اعلام #مرزهای #هستیم #بسیجی #جنایات #زمانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ایرانی‌ها «بایدپذیر» نیستند/ وزارت جهاد کشاورزی باید برای مازندران تصمیم بگیرد

*

*


X https://sport45.site/