بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از پروژه‌های اداره عمران و بهسازی

تاریخ انتشار : شنبه 05 خرداد 1397 - ساعت : 12:33

کد مطلب: 50541 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در استان اردبیل انجام شد:

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از پروژه‌های اداره عمران و بهسازی

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از پروژه‌های در دست اجرای عمران و بهسازی شامل ۵ پروژه عمرانی، ۲ پروژه مطالعاتی و یک پروژه تملک بازدید کردند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان به همراه رئیس اداره عمران و بهسازی از پروژه‌های در دست اجرای عمران و بهسازی شامل ۵ پروژه عمرانی که از این تعداد ۳ پروژه آسفالت معابر گل مغان، آسفالت معابر ایران آباد، اجرای کانال سنگی و ساماندهی مسیر محله گل مغان را به اتمام رسانده و ۲ پروژه سالن ورزشی ایران آباد اردبیل با هشتاد درصد پیشرفت فیزیکی و هزینه کل بیش از پانصد میلیون تومان و با زیربنای ۱۲۰۰ مترمربع و با اعتباری بیش از ۳۰۰ میلیون تومان و همچنین پروژه، خانه محله گل مغان با زیربنا ۵۰۰ مترمربع و با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان در دست اجرا می‌باشد، شایان‌ذکر است هر دو پروژه تا آخر سال ۱۳۹۷ تحویل بهره‌بردار خواهد شد.

در این بازدید حیدری یادآور شد: این اداره کل در راستای بهسازی معابر محلات هدف مقدار ۳۵۰ تن به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان قیر را به صورت رایگان در اختیار شهرداری اردبیل قرار داده است تا در معابر محلات هدف به صورت آسفالت استفاده نمایند.

در ادامه رئیس اداره عمران و بهسازی نیز با بیان اینکه در زمینه تاب‌آوری شهری و اصلاح معابر این اداره بیش از ۱۰۰۸ تسهیلات به محلات جهت نوسازی از طریق مالکان اقدام نموده است متذکر شد در سال ۹۶ کلیه متقاضیان تسهیلات احداث مسکن را به بانک‌های عامل معرفی نموده‌اند. 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #اداره #اردبیل #معابر #بهسازی #تومان #عمران #استان #میلیون #شهرسازی #پروژه #محلات #تسهیلات #مترمربع #حیدری #بازدید #مدیرکل #پروژه‌های #اجرای #آسفالت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از پروژه‌های اداره عمران و بهسازی

*

*


X https://sport45.site/