احمد نریمانی از مازندران به طلای رقابت‌های پاراتکواندوی قهرمانی آسيا رسيد

تاریخ انتشار : یکشنبه 06 خرداد 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 50548 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ایران، قهرمان مسابقات پاراتکواندوی قهرمانی آسیا در ویتنام

احمد نریمانی از مازندران به طلای رقابت‌های پاراتکواندوی قهرمانی آسيا رسيد

مازندشورا: چهارمين دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا در ويتنام برگزار و احمد نريمانی، ورزشکار نکایی به طلای پاراتکواندو قهرمانی آسیا دست يافت.

مازندشورا: اظهار کرد: فرزان عاشورزاده در وزن 58 کیلوگرم و زهرا پوراسماعیل در وزن 73کیلوگرم دو هوگوپوش مازندرانی هستند که به همراه هدایت آریان‌فر در بخش پومسه و احمد نریمانی در وزن 75 کیلوگرم در ترکیب اصلی تیم پاراتکواندو ایران قرار گرفتند.

وی افزود: مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا از سوم خرداد ماه در رشته پومسه و از پنجم خرداد ماه در رشته ' کیوروگی ' زنان و مردان با حضور برترین های این رشته ورزشی در شهر هوشیمینه ویتنام برگزار شد و احمد نریمانی در مسابقات پاراتکواندوی قهرمانی آسیا به طلای این مسابقات رسید.

بریمانی بیان کرد: فرزان عاشورزاده هم مدال نقره مسابقات قهرمانی تکواندوی آسیا را در بخش پومسه از آن خود کرد.

وی گفت: همچنین حمیدرضا هادیان در وزن 58 کیلوگرم ، سروش احمدی در وزن 63 کیلوگرم و احمد محمدی در وزن 87 کیلوگرم در بخش کیوروگی در این مسابقات حضور یافتند.

* ایران، قهرمان مسابقات پاراتکواندوی قهرمانی آسیا در ویتنام

به گزارش فارس، براساس این گزارش، چهارمین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمان آسیا به میزبانی کشور ویتنام در شهر هوشیمینه برگزار و تیم ایران با اعزام 10 تکواندوکار به این دوره از مسابقات، موفق شد با کسب ۹ نشان رنگارنگ به عنوان قهرمان آسیا (در مجموع بخش زنان و مردان) دست یابد. که افراد ذیل مدال‌های این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

مهدی پوررهنما، نشان طلا در وزن ۷۵- کیلوگرم، کلاس K44

سعید صادقیان‌پور، نشان طلا در وزن ۶۱- کیلوگرم، کلاس K41

حامد حق‌شناس، نشان طلا در وزن ۷۵+ کیلوگرم، کلاس K44

احمد نریمانی، نشان طلا در وزن ۷۵+ کیلوگرم، کلاس K44

مهدی بهرامی آذر، نشان طلا در وزن ۷۵+ کیلوگرم، کلاس K43

مهتاب نبوی، نشان طلا در وزن ۴۹- کیلوگرم، کلاس K43

اصغر عزیزی، نشان نقره در وزن ۷۵+ کیلوگرم، کلاس K44

محمدرضا شعبانی، نشان برنز در وزن ۷۵- کیلوگرم، کلاس K42

مهتاب نبوی، نشان برنز در وزن ۴۹- کیلوگرم، کلاس K41

پیام خانلرخانی، سرمربی تیم ملی با همراهی مهدی احمدی مربی تیم ملی، هدایت ملی‌پوشان را در سفر به ویتنام بر عهده داشتند و مسعود لشگری هم سرپرست کاروان اعزامی کشورمان به این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا بود.

86002/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مسابقات #کیلوگرم #قهرمانی #ویتنام #پاراتکواندو #نریمانی #قهرمان #برگزار #مازندرانی #پاراتکواندوی #هوشیمینه #چهارمین #پومسه #گزارش #اعزام #تکواندوی #ورزشی #کشورمان #عنوان #فرزان #ترکیب #بریمانی #هدایت #احمدی #مردان #کیوروگی #تکواندوکار #مهتاب #خرداد #عاشورزاده #اسلامی #میزبانی #نماینده #خبرگزاری #رقابت‌های #مازندران #ورزشکار #اظهار #جهانی #فدراسیون #افزود #یافتند #سرپرست

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : احمد نریمانی از مازندران به طلای رقابت‌های پاراتکواندوی قهرمانی آسيا رسيد

*

*


X https://sport45.site/