مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50574 -تاریخ انتشار : دوشنبه 07 خرداد 1397 -ساعت : 08:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رالی گردشگری دوستی/ کریدور حمل‌و‌نقل بین‌المللی شمال- جنوب

رالی گردشگری دوستی/ کریدور حمل‌و‌نقل بین‌المللی شمال- جنوب

مازندشورا: مراسم استقبال از رالی اتومبیلرانی کریدور حمل‌و‌نقل بین‌المللی شمال- جنوب با حضور مقامات و سفرای کشورهای روسیه، آذربایجان و هند به همت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در تاریخ ۸ خردادماه برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی طبق اعلام  روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی؛ مراسم استقبال از رالی اتومبیلرانی کریدور بین‌المللی شمال- جنوب با حضور مقامات و سفرای کشورهای روسیه، آذربایجان و هند به همت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار می‌کند. 

رالی گردشگری کریدور حمل‌و‌نقل بین‌المللی شمال- جنوب از شهر دهلی نو در کشور هندوستان آغاز و هدف آن ایجاد ارتباط فرهنگی و دوستی بیشتر میان ۴ کشور هند، ایران، آذربایجان و روسیه و تبیین اهمیت و احیای مسیر ترانزیتی شمال– جنوب است که در مسیر بازگشت در روز ۸ خرداد ماه به تهران خواهد رسید.

شرکت‌کنندگان در رالی دوستانه هند-روسیه، در آغاز پس از عبور از مسیر دریایی بندر ناواشیوا در هندوستان به بندرعباس در جنوب ایران رسیدند و ۱۰ اردیبهشت‌ماه، همزمان با روز ملی «خلیج‌فارس» این شهر را به مقصد بندر آستارا در شمال کشورمان ترک کردند.

پس از آن اتومبیل‌رانان با خروج از مرز زمینی آستارا، حرکت خود را به سمت باکو و سپس شهر سن پترزبورگ روسیه ادامه دادند. رالي مذکور در مسير برگشت روز ۷ خرداد ۱۳۹۷ از مرز آستارا وارد کشور شده و پس از عبور از شهر رشت به تهران می‌رسد.

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به عنوان عضو رسمی «فدراسيون بين‌المللي اتومبيلراني»  (FIA)و «اتحاديه بین‌المللی جهانگردي» (AIT) ، مراسم استقبال از این رالی را با حضور سفرای کشورهای روسیه، آذربایجان و هند و برخی مقامات وزارت امور خارجه، در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار خواهد کرد.

همچنین کانون از طریق مذاکره و هماهنگی با سازمان‌ها و ادارات استان‌ها و شهرهای مختلف کشور شرایطی را فراهم کرده تا شرکت‌کنندگان در رالی بتوانند به سهولت از کلیه جاذبه‌ها و اماکن تاریخی، گردشگری و ... در مسیر خود بازدید کنند.

رالی گردشگری کریدور بین‌المللی شمال- جنوب در ادامه مسیر نیز از برخی شهرهای ایران از جمله یزد، کرمان، زاهدان، چابهار، بندرعباس، اصفهان و شیراز عبور کرده و ۱۳ خرداد ماه از مرز بندرعباس از كشور خارج خواهد شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بین‌المللی - روسیه - گردشگری - کریدور - بندرعباس - آذربایجان - آستارا - خرداد - جهانگردی - کانون - تاریخی - شهرهای - ادامه - فرهنگی - تهران - شرکت‌کنندگان - سفرای - وزارت - حمل‌و‌نقل - دوستی - مراسم - استقبال - کشورهای - مقامات - اتومبیلرانی - هندوستان -

مطالب مرتبط با : رالی گردشگری دوستی/ کریدور حمل‌و‌نقل بین‌المللی شمال- جنوب
نظر شما در مورد : رالی گردشگری دوستی/ کریدور حمل‌و‌نقل بین‌المللی شمال- جنوب

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*