مسمومیت ۱۱۰ نفر در کلاردشت/علت در دست بررسی است

تاریخ انتشار : دوشنبه 07 خرداد 1397 - ساعت : 18:41

کد مطلب: 50593 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسمومیت ۱۱۰ نفر در کلاردشت/علت در دست بررسی است

مازندشورا: ۱۱۰ نفر از شهروندان کلاردشت از شب گذشته تاکنون به دلیل درد در ناحیه شکم و مسمومیت به بیمارستان حضرت قائم این شهرستان مراجعه کردند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از فرمانداری کلاردشت، امروز بعد از کسب خبر از بیمارستان حضرت قائم (عج) درباره مسمومیت تعدادی از همشهریان  جلسه کمیسیون امنیت با دعوت از سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور ایوب صالحی فرماندار کلاردشت، فرماندهی انتظامی، فرماندهی سپاه ، رئیس اداره آبفای شهری، رئیس شورای شهرستان و برخی از مسؤولان در محل فرمانداری شهرستان کلاردشت برگزار شد.

سلیمانپور رئیس شبکه بهداشت کلاردشت گفت: از ساعت 9 شب گذشته تا اذان صبح امروز تعداد 110 نفر در اثر مسمومیت به بیمارستان مراجعه که اکثر آنها حالت وضعیتشان با اسهال و استفراغ همراه بود که با اضافه نمودن کادر پزشکی و درمانی بیشتر افراد بصورت سرپایی در حال درمان هستند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه بیماران از مناطق مختلف شهرستان و در گروه‌های سنی متفاوت بوده از مجموعه بهداشت و درمان استان مازندران در منطقه حضور یافته تا علت دقیق این حادثه با انجام نمونه‌گیری شناسایی کنند.

فرماندار کلاردشت نیز از اعضای کمیسیون امنیت خواست ضمن بررسی و پیگیری تا حصول نتیجه به این فرمانداری اعلام کنند.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #کلاردشت #شهرستان #درمان #مسمومیت #فرمانداری #بهداشت #فرماندهی #فرماندار #بیمارستان #بررسی #امروز #کمیسیون #امنیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مسمومیت ۱۱۰ نفر در کلاردشت/علت در دست بررسی است

*

*


X https://sport45.site/