مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 506 -تاریخ انتشار : سه شنبه 04 آذر 1393 -ساعت : 09:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نامه 31 رئیس شورای اسلامی استانهای کشور به رئیس جمهور + متن نامه

معاون کمیسیون ها و امور دولت در شورای عالی استان ها

نامه 31 رئیس شورای اسلامی استانهای کشور به رئیس جمهور + متن نامه

مازند شورا: معاون کمیسیون ها و امور دولت در شورای عالی استانها از نامه روسای شوراهای اسلامی استان ها به رئیس جمهمور و اعضای هیات دولت خبر داد.

مازند شورا: معاون کمیسیون ها و امور دولت در شورای عالی استانها از نامه روسای شوراهای اسلامی استان ها به رئیس جمهمور و اعضای هیات دولت خبر داد.

منصور روشناسی معاون کمیسیون ها و امور دولت در شورای عالی استان ها در گفت و گو با خبر نگار شهریران در خصوص نامه روسای شوراهای اسلامی استان ها اظهار داشت: نامه ای خطاب به رئیس جمهور اسلامی ایران و اعضای هیات دولت تدبیر و امید که در چهارمین نشست ادورای روسای شورای اسلامی استان ها با 31 امضای اعضای شورا، تقدیم هیات دولت شد.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و اعضای محترم هیات دولت تدبیر و امید
باسلام و آروزی توفیق روزافزون برای دولت تدبیر و امید که بر آمده از رای مستقیم مردم بوده و تقویت نهادهای مردمی از شعارهای دولت، که تا به حال با تدبیر، موانع و مشکلات فرا روی ملت را یکی پس از دیگری بر طرف نموده و نور امید را، در دل مردم یکبار دیگر روشن و آینده ای بهتر و قدرتمند تر برای ایران اسلامی تداعی نموده اند.

اینجانبان روسای شورای اسلامی استان ها ضمن حمایت از برنامه های دولت محترم و همراهی و هماهنگی با دولت مردان در جهت خدمت رسانی بهتر وبیشتر به مردم، با عنایت به فرارسیدن فصل بودجه بندی سال 94 که در دستور کار دولت محترم قرار دارد از دولت تدبیر و امید و مردمی که در خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نمی کنند این انتظار می رود، نظر به حمایت های ویژه ای که شوراها در انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری در جلب مشارکت عمومی مردم و حضور آنان در پای صندوق های رای داشتند، با تصویب و تخصیص بودجه لازم و مورد نیاز شوراها، نمایندگان مردم را که با تمام توان و قدرت در خدمت رسانی بهتر به مردم تلاش می نمایند حمایت نموده و پشتیبانی 119 هزار اعضای شوراها را برای جامع پوشیدن به برنامه های دولت محترم فراهم آوردند. قطعا تلاش های دولت تدبیر و امید که در عرصه های مختلف شاهد به نتیجه رسیدن آنها هستیم آینده ای بهتر را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به دنبال خواهد داشت.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای عالی استانها - نامه - طرح انتخاب شهرداران - -

مطالب مرتبط با : نامه 31 رئیس شورای اسلامی استانهای کشور به رئیس جمهور + متن نامه
نظر شما در مورد : نامه 31 رئیس شورای اسلامی استانهای کشور به رئیس جمهور + متن نامه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها