تعداد مسمومان کلاردشت به ۳۰۰ نفر رسید/علت مسمومیت در دست بررسی است

تاریخ انتشار : سه شنبه 08 خرداد 1397 - ساعت : 10:30

کد مطلب: 50608 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس بیمارستان کلاردشت:

تعداد مسمومان کلاردشت به ۳۰۰ نفر رسید/علت مسمومیت در دست بررسی است

مازندشورا: رئیس بیمارستان حضرت قائم(عج) کلاردشت گفت: 300 کلاردشتی تاکنون با علائم مسمومیت به بیمارستان قائم کلاردشت و مراکز درمانی این شهرستان مراجعه کردند.

مازندشورا:عبدالله سلیمان‌پور امروز در شهرستان کلاردشت درباره آخرین وضعیت بیماران کلاردشت که با علائم استفراغ، تهوع و بعضا اسهال به صورت جمعی به بیمارستان و مراکز درمانی از روز گذشته تاکنون مراجعه کردند، اظهار کرد: تاکنون ۳۰۰ نفر با علائم مسمومیت به بیمارستان مراجعه کردند که به‌صورت سرپایی مداوا و ۵ نفر نیز در بیمارستان بستری شده بودند مرخص شدند.

وی درباره اینکه آیا علت مسموم شدن این افراد مشخص شده است و آنچه که عنوان می‌شود این افراد به دلیل استفاده آب شرب ناسالم مسموم شدند نیز تصریح کرد: نمی‌توان صد در صد اعلام کرد علت مسمومیت شهروندان کلاردشت آلودگی آب آشامیدنی باشد چرا که در برخی مناطقی که از سیستم آب لوله‌کشی شهری استفاده می‌کردند نیز  با این علائم به بیمارستان مراجعه داشتند.

رئیس بیمارستان کلاردشت با تاکید بر رعایت موارد بهداشتی گفت: شهروندان نگران نباشند بلکه با رعایت بهداشت فردی استفاده از آب جوشیده یا معدنی و خودداری از خوردن فست فود، سبزیجات وغذا‌های آماده تا اطلاع ثانوی مراقب باشند.

سلیمانپور در پایان خاطر نشان کرد: علت مسمومیت افراد در دست بررسی است و به‌زودی از طریق رسانه‌ها به اطلاع مردم می‌رسد.

3141/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #کلاردشت #بیمارستان #مسمومیت #علائم #مراجعه #افراد #استفاده #شهروندان #رعایت #اطلاع #تاکنون #بررسی #درباره #مسموم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تعداد مسمومان کلاردشت به ۳۰۰ نفر رسید/علت مسمومیت در دست بررسی است

*

*