کشف  کالای قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در مازندران

تاریخ انتشار : سه شنبه 08 خرداد 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 50611 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

کشف کالای قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در مازندران

مازندشورا: فرمانده انتظامی مازندران از کشف 10 میلیارد ریالی انواع کالای قاچاق در راستای طرح تشدید و مقابله با قاچاق کالا و ارز طی سه روز گذشته در سطح استان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سیدمحمود میرفیضی گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت کالاهای گمرکی، دخانی و ترانزیتی و در راستای طرح تشدید و مقابله با قاچاق کالا و ارز و ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم، طرح عملیاتی مقابله با قاچاق کالا به مدت سه روز با استفاده از همه ظرفیت‌ها و همکاری دستگاه‌های اجرایی برون سازمانی در سطح استان مازندران به مرحله اجرا درآمد.

وی با اشاره به کشف 105 هزار نخ سیگار و 197 بسته تنباکوی قاچاق از کشف 34 تن چوب آلات جنگلی قاچاق، 440 عدد دارو، 1277 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی، 69 هزار عدد مواد غذایی و 603 عدد انواع نوشیدنی‌های خارجی قاچاق خبر داد.

فرمانده انتظامی مازندران از کشف 34 تن چوب آلات قاچاق به همراه 54 دستگاه کولر گازی قاچاق، سه دستگاه موتورسیکلت سنگین و یک دستگاه خودرو خارجی قاچاق خبر داد و افزود: 86 ثوب البسه، 70 لیتر سموم کشاورزی و 108 گرم طلای خارجی قاچاق از دیگر کشفیات این عملیات بوده است.

این مسؤول ارزش کشفیات این مقدار کالای قاچاق را حدود 10 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در این خصوص 10 دستگاه خودرو توقیف شد و 37 متهم به قاچاق کالا شناسایی و دستگیر شدند.

میرفیضی برخورد با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز را از اولویت‌های پلیس مازندران در سال 1397 اعلام کرد و گفت: پلیس در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی و توسعه اشتغال‌زایی در جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #قاچاق #مازندران #دستگاه #خارجی #کالای #اعلام #کشفیات #افزود #خودرو #میرفیضی #انتظامی #میلیارد #فرمانده #راستای #مقابله

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کشف کالای قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در مازندران

*

*


X https://sport45.site/