آغاز محدودیت‌های ترافیکی از فردا در محورهای مازندران/ انسداد شبانه محور کندوان از 19 خرداد

تاریخ انتشار : سه شنبه 08 خرداد 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 50613 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد

آغاز محدودیت‌های ترافیکی از فردا در محورهای مازندران/ انسداد شبانه محور کندوان از 19 خرداد

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران از ظهر فردا در محورهای استان آغاز می‌شود.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر شاهد تردد عادی و روان  خودروها در همه محورهای مازندران هستیم و از لحاظ جوی نیز مشکل خاصی نداریم.

وی درباره انسداد شبانه محور کندوان، گفت: به‌دلیل اجرای عملیات ایمن‌سازی در محور کندوان، از 30 اردیبهشت تا هشتم خرداد مسدود بوده که بامداد امروز به پایان رسیده است.

رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: محدودیت انسداد شبانه محور کندوان از 19 خرداد آغاز شده و به مده چهار روز تا 22 خرداد ماه امسال ادامه خواهد داشت.

این مسؤول درباره محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران، اظهار کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت هشت تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

قدمی با اشاره به یک‌طرفه شدن محور کندوان روز جمعه هفته جاری، تصریح کرد: این محدودیت در صورت بروز ترافیک اعمال می‌شود که احتمال آن پایین است و پیش‌بینی می‌شود وضعیت عادی ترافیک در این محور برقرار باشد.

وی یادآور شد: هفته جاری محدودیت تردد تریلی در محور سوادکوه اعمال نمی‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: رعایت سرعت مطمئنه، پرهیز از عجله و شتاب و استفاده از کمربند ایمنی برای تمامی سرنشینان خودرو ضروری است.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #کندوان #خرداد #پایان #محدودیت #شبانه #انسداد #محورهای #تمامی #اعمال #ادامه #ترافیک #اظهار #محدودیت‌های #اعلام #ترافیکی #درباره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغاز محدودیت‌های ترافیکی از فردا در محورهای مازندران/ انسداد شبانه محور کندوان از 19 خرداد

*

*


X https://sport45.site/