انجام بیش از 2500 مورد بازرسی ویژه ماه مبارک رمضان در مازندران

تاریخ انتشار : سه شنبه 08 خرداد 1397 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 50629 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

انجام بیش از 2500 مورد بازرسی ویژه ماه مبارک رمضان در مازندران

مازندشورا: معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: طرح بازرسی ویژه ماه مبارک رمضان در حال انجام و بازرسی‌های انجام شده 2 هزار و 578 مورد بوده که پرونده‌های متشکل از آن به تعداد 209 فقره پرونده و ارزش ریالی این پرونده‌ها یک میلیارد و 754 میلیون ریال بوده است.

مازندشورا:حسین اصغرزاده امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: طرح بازرسی ویژه مربوط به ایام ماه مبارک رمضان در هفته نخست ماه مبارک صورت گرفت.

وی با اشاره به جزئیات به‌دست آمده از انجام بازرسی‌های به عمل آمده اظهار کرد: بازرسی‌های انجام شده 2 هزار و 578 مورد بوده که پرونده‌های متشکل از آن به تعداد 209 فقره پرونده و ارزش ریالی این پرونده‌ها یک میلیارد و 754 میلیون ریال بوده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با بیان اینکه در طی هفته نخست ماه رمضان، 98 گزارش مردمی دریافت کردیم، خاطرنشان کرد: همراه با انجام طرح بازرسی ویژه 74 مورد جشن مشترک با همکاری اداره تعزیرات، اصناف و دستگاه‌های اجرایی دیگر برگزار شد.

اصغرزاده تصریح کرد: در حوزه بازرسی دو کالای مهم مصرفی در این ایام که شامل مواد پروتئینی و گوشتی 284 بازرسی انجام شده که 24 فقره پرونده  تشکیل شد و در بخش شیرینی‌جات (زولبیا و بامیه) نیز 296 بازرسی انجام شده و 25 فقره پرونده تشکیل شد.

وی یادآور شد: بیشترین دلیل تشکیل پرونده در این بخش گران‌فروشی  و عدم درج قیمت واقعی در فروش این کالاها بوده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران  با اشاره به اینکه انجام این  طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد، گفت: سامانه 124در طول شبانه‌روز آماده دریافت شکایات مردمی است.

86048/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #بازرسی #مبارک #پرونده #رمضان #تجارت #مازندران #معاون #استان #مردمی #دریافت #تشکیل #اظهار #اصغرزاده #اشاره #بازرسی‌های #نظارت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انجام بیش از 2500 مورد بازرسی ویژه ماه مبارک رمضان در مازندران

*

*


X https://sport45.site/