مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5065 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 مرداد 1395 -ساعت : 11:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل شهروند خبر داد

سایت فروشگاه مجازی شهروند شهریور ماه افتتاح می شود

مازندشورا: مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای شهروند از استقبال چشمگیر شهروندان از فروشگاه های شبانه روزی شهروند خبر داد و گفت: در حال حاضر سه فروشگاه بیهقی، پونک و 17 شهریور به صورت شبانه روزی به شهروندان خدمت رسانی می کند که بر این تعداد در مناسبت های خاص افزوده می شود.

مازندشورا:

بلدیه|سید اکبر علوی با اعلام این خبر، تصریح کرد: در حال حاضر 33 فروشگاه شهروند در پایتخت است که 13 فروشگاه تا ساعت 12 شب به شهروندان خدمات ارائه می کنند.
وی با اعلام این که در آینده 3 فروشگاه دیگر نیز به بهره برداری خواهد رسید، ادامه داد: شهروند با 2 شعبه فروشگاه عمده 1 و 2 کالاهایی را به صورت عمده عرضه می کند که غالب نیازمندیها در خصوص سفارشات ارگان ها، سازمان ها و شهرداری از طریق فروشگاه عمده 1 و تامین نیازهای سوپرمارکت ها، بیمارستان ها، هتل ها و مراکز آموزشی که دارای آشپزخانه هستند از طریق فروشگاه عمده شماره 2 صورت می گیرد.
مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای شهروند با اعلام این که سایت فروشگاه مجازی شهروند در شهریور ماه به طور رسمی افتتاح می شود گفت: خوشبختانه نسبت به سال گذشته فروش از فروشگاه مجازی پیشرفت زیادی داشته است و در آینده نه چندان دور با برنامه ریزی های صورت گرفته، فروش بیشتری در فروشگاه مجازی خواهیم داشت.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فروشگاه - شهروند - مجازی - اعلام - آینده - افتتاح - شهریور - مدیرعامل -

نظر شما در مورد : سایت فروشگاه مجازی شهروند شهریور ماه افتتاح می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها