تأکید بر استفاده از فناوری‌های نوین در مدیریت پروژه‌ها

تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 خرداد 1397 - ساعت : 16:50

کد مطلب: 50658 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در دومین جلسه مدل‌سازی اطلاعات ساختمان مطرح شد:

تأکید بر استفاده از فناوری‌های نوین در مدیریت پروژه‌ها

مازندشورا: عضو هیئت مدیره سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی بر استفاده از فناوری‌های نوین با تأکید بر اهمیت استفاده از فناوری‌های نوین در اجرا و مدیریت پروژ‌های عمرانی، گفت: خوشبختانه بستر لازم برای بهره‌مندی از چنین ابزارهایی در سازمان مجری وجود دارد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، قاسم قربانعلی‌زاده در دومین جلسه بررسی و آشنایی با فناوری مدل سازی اطلاعات ساختمان BIM که با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان سازمان برگزار می‌شد، اظهار داشت: سازمان مجری مدیریت و اجرای پروژ‌های عمرانی مانند بیمارستانها، ورزشگاه‌ها، کتابخانه ملی، مصلی‌ بزرگ امام خمینی‌(ره) تهران و مجموعه همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران را برعهده داشته و دارد.

وی با اشاره به اهمیت پروژه‌های ملی افزود: باید ساختارها را براساس فناوری‌های جدید تنظیم کرد و خوشبختانه سازمان مجری از بسترهای لازم برای این کار برخوردار است.

گفتنی است در ادامه این جلسه کارشناسان مدل سازی اطلاعات ساختمان BIM گزارشی درباره جایگاه و عملکرد این فناوری به حاضران ارائه کردند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #اطلاعات #ساختمان #فناوری #کارشناسان #عمومی #فناوری‌های #دومین #مدیریت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تأکید بر استفاده از فناوری‌های نوین در مدیریت پروژه‌ها

*

*


X https://sport45.site/