مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5067 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 مرداد 1395 -ساعت : 11:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ه دنبال انتشار حواشی جلسه امروز شورای شهر؛

گلایه جدیدی از انعکاس نامناسب اظهاراتش در رسانه ها

مازندشورا: معاون نظارت شورای اسلامی شهر تهران با ابراز گلایه از برخی رسانه ها در نحوه انتشار اظهاراتش در جریان مذاکرات امروز شورای اسلامی شهر تهران در این باره توضیحاتی را ارائه داد.

مازندشورا:

بلدیه|عباس جدیدی با اشاره به جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران که لایحه تسهیلات تشویقی پرداخت مطالبات شهرداری تهران در آن بررسی شد ، اظهار کرد: خوشبختانه فایل صوتی و تصویری مشروح مذاکرات شورای شهر موجود است که با مراجعه به آن ، مشخص می شود ، برخی حرمت قلم را نگه نداشته و در تلاش برای تحریف اصل موضوع هستند.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره انتشار برخی اخبار در رسانه ها تحت این عنوان که « 72 ساعته طلب شهرداری از مردم را وصول می‌کنم» گفت: فایل صوتی اظهارات وی در شورای اسلامی شهر موجود است و می توان با مراجعه به آن به حقیقت ماجرا پی برد.
جدیدی افزود: در جریان بررسی موضوع اعمال تسهیلات تشویقی پرداخت مطالبات شهرداری تهران در جلسه شورا ، اعمال بسته تشویقی 500 میلیارد تومان مطرح شد که بنده با آن به مخالفت پرداختم و تاکید کردم که کسانی که از 10 تا 12 سال پیش با پرداخت نکردن عوارض خود، حق شهروندان ، شهر تهران و شهرداری را پرداخت نکردند و به انحاء مختلف از پرداخت عوارض خود سر باز زده اند، نباید از این تخفیف برخوردار شوند.
وی تصریح کرد: در ادامه با تاکید بر وجود ابزار های قانونی برای پیگیری مطالبه به حق مدیریت شهری از بدهکاران عنوان شد که اگر یک صدم مبلغ مورد نظر به اداره حقوقی شهرداری و اداره وصول درآمدها تعلق بگیرد پیگیری این موضوع با ابزار قانونی ظرف 72 ساعت میسر است که حق شهروندان و شهر تهران از این بدهکاران مطالبه شود.
نائب رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با ابراز گلایه از اینکه برخی در تلاش هستند تا به جای موضوعات اساسی ، تنها حاشیه سازی کنند، گفت: متاسفانه تلاش برای سیاه نمایی خادمان مردم به هیچ وجه قابل قبول نیست و امیدوارم صداقت در گفتار توسط رسانه ها مورد تاکید قرار گیرد. 


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - شورای - پرداخت - شهرداری - اسلامی - تاکید - موضوع - تشویقی - رسانه - جدیدی - حقوقی - شهروندان - عوارض - ابزار - پیگیری - مطالبه - اداره - بدهکاران - قانونی - موجود - تسهیلات - گلایه - امروز - مطالبات - بررسی - عنوان - مراجعه - انتشار - اعمال -

نظر شما در مورد : گلایه جدیدی از انعکاس نامناسب اظهاراتش در رسانه ها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها