ایمن‌سازی جاده سیمرغ به بابل تا 10 روز آینده آغاز می‌شود/هشدار به خلع ید شدن پیمانکار

تاریخ انتشار : جمعه 11 خرداد 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 50680 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار بابل:

ایمن‌سازی جاده سیمرغ به بابل تا 10 روز آینده آغاز می‌شود/هشدار به خلع ید شدن پیمانکار

مازندشورا: فرماندار بابل گفت: برای هم‌سطح‌سازی و ایمن‌سازی جاده گریدر و لودر در منطقه حاضر شد تا اینکه 10 روز آینده پیمانکار پروژه و یا پیمانکار جدید مستقر شود.

مازندشورا:قربانعلی ولی‌زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان بابل، در پی اعتراض تعدادی از مردم داغدار روستای کپورچال به توقف طرح تعریض جاده سیمرغ به بابل که دارای پیچ خطرناک و فاقد شانه و علائم راهنمایی و رانندگی بود و منجر به مرگ بسیاری شد، جاده را مسدود کردند، اظهار کرد: این جاده به طول 6 کیلومتر بوده که برای اتمام این پروژه نیازمند 5 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی هستیم.

وی با اشاره به اینکه با پیمانکار این پروژه از سال 95 قرارداد بسته شد، افزود: بخشی از کار این پروژه توسط پیمانکار انجام شد ولی به‌خاطر اینکه پیمانکار  600 میلیون تومان طلب دارد، حاضر به ادامه کار نیست.

فرماندار بابل تصریح کرد: اگر پیمانکار فعلی حاضر به ادامه کار نشود، طبق ماده 48 قانون وی را خلع ید کرده و در اختیار پیمانکار جدید قرار می‌دهیم.

این مسؤول با اشاره به اینکه برای رفع دغدغه به‌حق مردم از منابع داخلی سازمان راهداری حمل و نقل جاده‌ای در صدد رفع مشکل هستیم، خاطرنشان کرد: در حال حاضر برای هم‌سطح‌سازی و ایمن‌سازی جاده گریدر و لودر در منطقه حاضر شد تا اینکه 10 روز آینده پیمانکار پروژه و یا پیمانکار جدید مستقر شود.

ولی‌زاده در پایان گفت: امیدواریم با تخصیص اعتبار ملی شاهد تسریع اتمام این پروژه برای رفع دغدغه به حق مردم منطقه باشیم.

انتهای پیام/86040/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #پیمانکار #پروژه #اینکه #اشاره #ادامه #دغدغه #هستیم #منطقه #تومان #ایمن‌سازی #آینده #اتمام #فرماندار #اعتبار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ایمن‌سازی جاده سیمرغ به بابل تا 10 روز آینده آغاز می‌شود/هشدار به خلع ید شدن پیمانکار

*

*


X https://sport45.site/