مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5069 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 مرداد 1395 -ساعت : 11:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جعفری خبر داد:

بهره برداری از باغ کتاب تهران پس از ایام دهه فجر

مازندشورا: مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر آماده سازی بلوک A باغ کتاب تهران گفت: ایده احداث این پروژه از سال 83 در شهرداری تهران مطرح شد و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است تا پس از ایام دهه فجر در اختیار عموم شهروندان قرار بگیرد.

مازندشورا:

بلدیه|علیرضا جعفری با اشاره به مختصات باغ کتاب تهران اظهار کرد: این پروژه از شرق با کتابخانه ملی ایران، از شمال شرق با فرهنگستان‌های علوم و زبان و ادبیات فارسی، از شمال غرب با باغ هنر و از غرب با باغ ‌موزه دفاع مقدس همسایه است که در زمینی به مساحت 110 هزار متر مربع قرار دارد.وی افزود: باغ کتاب تهران شامل 16 سالن نمایشگاهی هر یک به مساحت 2000 متر مربع است و پیش بینی شده تا پس از تکمیل، به عنوان یک نمایشگاه کتاب دائمی در چهارفصل سال فعالیت کند.
مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی با اشاره به آماده سازی بلوک A باغ کتاب تهران عنوان کرد: در حال حاضر تاکید ما بیشتر بر حوزه محتوایی و مفهومی است و تلاش می کنیم تا با بهره گیری از ظرفیت های جهانی، پروژه مذکور از بالاترین سطح استانداردهای محتوایی و فنی برخوردار باشد.
جعفری در پایان به زمان بهره برداری از پروژه باغ کتاب تهران پرداخت و گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است تا پروژه بعد از ایام دهه فجر در اختیار عموم قرار بگیرد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - پروژه - جعفری - عنوان - محتوایی - اشاره - برداری - مساحت -

نظر شما در مورد : بهره برداری از باغ کتاب تهران پس از ایام دهه فجر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها