تاریخ انتشار : جمعه 11 خرداد 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 50698 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راه مازندران خبرداد

ترافیکی پرحجم و روان در محورهای هراز و کندوان/ یک‌طرفه شدن محور کندوان درصورت بروز ترافیک

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت:تردد خودروها در محورهای هراز و کندوان به‌صورت پرحجم و روان و در محورهای سوادکوه و کیاسر به‌صورت عادی و روان است.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در محورهای هراز و کندوان به‌صورت پرحجم و روان و در محورهای سوادکوه و کیاسر به‌صورت عادی و روان است.

وی ادامه داد: درحال حاضر ازلحاظ جوی در برخی از محورهای مازندران شاهد بارش باران هستیم که لازم است به رانندگان به رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی توجه کنند.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: باتوجه به اطلاعیه هواشناسی مبنی بر بارش باران در روزهای آینده و احتمال ریزش سنگ لازم است رانندگان قبل از تردد از محورهای کوهستانی استان وضعیت راه‌ها را استعلام کنند.

قدمی با اشاره به اینکه قرار بود محدودیت ممنوعیت تردد خودروها از کرج به سمت مرزن‌آباد اعمال شود که اجرا نشد، اضافه کرد: درصورت بروز ترافیک محدودیت یک‌طرفه شدن محور کندوان اعمال می‌شود.

وی با اعلام اینکه تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها تا ساعت 24 امروز در محور هراز ممنوع است، افزود: محدودیت تردد تریلی روز جمعه در محور سوادکوه اعمال نمی‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: لازم است رانندگان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئنه در محورهای استان تردد کنند.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #محورهای #مازندران #کندوان #رانندگان #محدودیت #اعمال #باران #رعایت #اینکه #سوادکوه #استان #مطمئنه #خودروها #درصورت #یک‌طرفه #پرحجم #ترافیک #امروز #درحال #وضعیت #به‌صورت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ترافیکی پرحجم و روان در محورهای هراز و کندوان/ یک‌طرفه شدن محور کندوان درصورت بروز ترافیک

*

*


X https://sport45.site/