مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 5070 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 مرداد 1395 -ساعت : 11:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجرای کمپین "دهه کرامت" از 14 تا 24 مردادماه؛

علیزاده: تهران دخترانه می شود

مازندشورا: مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از اجرای کمپین "دهه کرامت" بر سازه های تبلیغاتی شهر از 14 تا 24 مردادماه 95 خبر داد و گفت: اهدای گل در 10 ایستگاه مترو به دختران جوان و نمایش عکس های زیارتی حرم رضوی از جمله برنامه های این دهه است.

مازندشورا:

بلدیه|عیسی علیزاده، با بیان اینکه یکی از وظایف سازمان زیباسازی فضاسازی شهری در ایام و مناسبت های مختلف است، گفت: این در حالیست که شهرداری تهران متناسب با روزها و مناسبت ها این کمیپن ها را برگزار خواهد کرد.وی با اشاره به برپایی کمپین "دهه کرامت" در سطح شهر افزود: به همین منظور راه اندازی کمپین "دهه کرامت" همزمان با میلاد با سعادت حضرت معصومه(ع) و روز دختر و اتمام آن با ولادت امام رضا(ع) از 14 تا 24 مردادماه در قالب یک کمیپن 10 روزه در سطح شهر به نمایش در خواهد آمد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به فضاسازی خوبی که در سطح شهر برای این ایام انجام شده است، گفت: این فضاسازی ها حاوی تصاویر حرم امام رضا(ع) است که تاکنون کمتر دیده شده و توسط عکاسان حرفه ای گرفته شده است. تصاویری از حرم امام رضا(ع) و حضرت معصومه(ع) و اشعار مناسب با آنها در نظر گرفته شده است.
 
اهدای گل در 10 ایستگاه به دختران جوان
وی با اشاره به تصاویر گرافیکی با موضوع دختران در شهر اظهار کرد: این تصاویر شامل عکس های مربوط به دختران جوان، رابطه عاطفی دختران با پدران، احادیث و روایات در این خصوص است که برای اولین بار در این سازه های فرهنگی به صورت سه بعدی 3 بعدی و گوشه دار نمایش داده می شود.

علیزاده با اشاره به هماهنگی با شرکت مترو درباره اهدای گل در 10 ایستگاه به دختران گفت: 10 تابلوی گل در این ایام در ایستگاه های مترو استقرار می یابد. ضمن اینکه فضاسازی استودیویی در 30 نقطه در سطح شهر برای گرفتن عکس سلفی با بکراند (پس زمینه) زیبا و مناسب نیز از دیگر برنامه هاست.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به نمایش عکس های زیارتی حرم رضوی در سطح شهر یادآور شد: نمایش عکس های زیارتی که در جوار حرم رضوی انداخته شده روی شاسی ها در سطح شهر هم یکی دیگر از برنامه های این دهه است. عکس های نوستالژی حرم امام رضا(ع) که از قدیم الایام زائران در عزیمت به مشهد مقدس در عکاسخانه های اطراف حرم می انداختند بی شک حال و هوای معنوی خاصی را همیشه تداعی کرده است. از این رو این عکس ها را بر روی 30 شاسی نصب کرده و در سطح شهر به نمایش می گذاریم تا در بین پایتخت نشینان بار دیگر این حس خاص ایجاد شود.
 
نورپردازی تهران با تونل نور
وی درباره فضاسازی هنری محیطی که با استفاده از بادبادک و وسایل شاد در 4 محور شهر تهران ایجاد می شود، خاطرنشان کرد: در 5 نقطه تهران "تونل نور" ایجاد می شود که این کار غیر از نورپردازی هایی است که در مناطق و در ایام دهه کرامت انجام می شود.
علیزاده با تاکید بر نصب پرچم هایی با مضمون ایام دهه کرامت خاطر نشان کرد: تمامی پرچم های نصب شده بر روی پل های عابرپیاده از یک سمت با پرچم سفید و زمینه سبز با عنوان "السلام علیک یا فاطمه المعصومه" و از سمت پرچم سبز با زمینه سفید با عنوان "السلام علیک یا علی بن موسی الرضا" مزین خواهد شد که این پرچم ها و سازه های تبلیغاتی رنگ و بوی شادی بخشی را به شهر تهران خواهند داد. این در حالیست که نصب پرچم های بزرگ با عبارت "السلام علیک یا علی بن موسی الرضا" نیز به اهتزار در می آید.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - اشاره - نمایش - دختران - فضاسازی - کرامت - علیزاده - زمینه - زیباسازی - ایجاد - السلام - ایستگاه - تصاویر - درباره - عنوان - الرضا - زیارتی - برنامه - مدیرعامل - حالیست - مناسبت - اینکه - کمیپن - معصومه - گرفته - کمپین - مناسب -

نظر شما در مورد : علیزاده: تهران دخترانه می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها