امام راحل، مقام معظم رهبری را نعمت الهی توصیف کردند

تاریخ انتشار : جمعه 11 خرداد 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 50700 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه سوادکوه‌شمالی:

امام راحل، مقام معظم رهبری را نعمت الهی توصیف کردند

مازندشورا: امام جمعه سوادکوه‌شمالی، گفت: امام راحل، مقام معظم رهبری را بازوی انقلاب اسلامی، سرمایه انقلاب اسلامی، نعمت الهی، سرباز فداکار در جبهه و دارای اجتهاد لازم برای ولایت فقیه توصیف کردند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به سالروز ضربت‌خوردن امام‌علی(ع)، گفت: حضرت علی(ع) تقوای الهی را دارو و شفای قلب، بر‌طرف‌کننده مرض‌ها، روشنی‌بخش چشم، فرونشاننده ترس و زداینده تباهی و سیاهی ذکر‌کردند.

وی با اشاره به بیست و نهمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و آغاز رهبری مقام معظم رهبری، افزود: امام راحل فهماند که انسان‌کامل‌شدن و نزدیکی به مرزهای عصمت، افسانه نیست و اعمال انسان را باعث نجات یا تباهی بیان کردند.

امام جمعه سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه اساس جنگ‌‌ها و ظلم‌ها، حب‌نفس است و انبیا برای اصلاح ‌انسان آمدند، خاطر‌نشان کرد: جهاد با شیطان داخلی توصیه امام راحل است که مقدمه پیروزی در جهاد‌های دیگر است و سیره امام نشان داد که روحی تسلیم‌ناپذیر داشت و توصیه حضرت امام این بود که به سلاح و صلاح مجهز شویم.

ابراهیمی با بیان اینکه ۱۵ هزار نفر در ۱5 خرداد سال 1342 به شهادت رسیدند که سند ظلم رژیم طاغوت و ثمره آن، پیروزی انقلاب اسلامی است، اظهار‌ کرد: برخی دستاوردهای قیام ۱۵ خرداد که زمینه‌ساز پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۸ بود در محوریت قیام دینی و رهبری امام راحل بود و امام راحل، مقام معظم رهبری را بازوی انقلاب اسلامی، سرمایه انقلاب اسلامی، نعمت الهی، سرباز فداکار در جبهه و دارای اجتهاد لازم برای ولایت فقیه توصیف کردند.

ابراهیمی گفت: دشمنان بدانند که مردم در رکاب رهبری خواهند‌ایستاد و با اقتدار به ادامه راه اقدام می‌کنند.

86015/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #رهبری #رهبر #اسلامی #سوادکوه‌شمالی #انقلاب #ابراهیمی #پیروزی #خرداد #اینکه #توصیف #اشاره #تباهی #توصیه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : امام راحل، مقام معظم رهبری را نعمت الهی توصیف کردند

*

*


X https://sport45.site/