تا کی  معضلات باید حلقوم مردم شهرستان بابل را بفشارد؟/ چشم‌انتظاری برخی‌ها در کشور به  احسان بزرگ از شیطان بزرگ

تاریخ انتشار : جمعه 11 خرداد 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 50701 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه بابل:

تا کی معضلات باید حلقوم مردم شهرستان بابل را بفشارد؟/ چشم‌انتظاری برخی‌ها در کشور به احسان بزرگ از شیطان بزرگ

مازندشورا: امام جمعه بابل با تاکید بر اینکه تلفات جاده‌ای شهرستان بابل نگران کننده است، گفت: حادثه تصادفی در جاده کیاکلا (سیمرغ) منجر به واکنش اعترا‌ض‌آمیز آنها و مسدودسازی جاده شد تا کی باید معضلات حلقوم مردم این شهرستان را بفشارد و کسی به داد مردم نرسد؟

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، حجت‌الاسلام حسن روحانی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته بابل با اشاره به اینکه هر چه داریم به برکت تلاش امام راحل بوده و به ملت درس عزت و عطمت آموخت، اظهار کرد: مراسم سالروز ارتحال امام راحل را در مساجد مختلف باشکوه برگزار کنید.

وی با بیان اینکه قیام 15 خرداد آغاز حرکت و قیام به رهبری امام راحل و دفاع مردم از مرجعیت و دین بود، افزود:  مقام معظم رهبری خلف صالح و صادقی برای امام راحل است، هدایت ایشان زمینه عزت و مسیری بدون انحراف را برای ملت ما فراهم کرد، رهبرمعظم انقلاب بر همه جهان اسلام قرار دارد و سبب خفت و شکست دشمنان اسلام شده و دشمنان از نفوذ رهبر انقلاب در جهان اسلام می سوزند.

امام جمعه بابل با تاکید بر اینکه تلفات جاده‌ای شهرستان بابل نگران کننده است، تصریح کرد: حادثه تصادفی در جاده کیاکلا (سیمرغ) منجر به واکنش اعترا‌ض‌آمیز آنها و مسدودسازی جاده شد تا کی باید معضلات حلقوم مردم این شهرستان را بفشارد و کسی به داد مردم نرسد؟

روحانی با اشاره به اینکه جاده‌های این شهرستان وضعیت مناسبی ندارد، خاطرنشان کرد: اگر این موضوع مورد بررسی انجام نشود برای دیگر مسائل از جمله اشتغال، ورزش، فرهنگ و دیگر مسائل نیز شاهد اعتراض‎های این چنین خواهیم بود، آقایان استان‌نشین فقط جلوی بینی خود را می‌بینند و به جز خیابان‌های مرکز استان و برخی از شهرها، این شهرستان را به عنوان بزرگترین شهرستان استان نمی‌بینند ؟

این مسؤول یادآور شد: تا کی مردم این شهر این مشکلات را فریاد بکشند؟ اگر الان می‌گویید پول نیست آن روزی که کرور کرور در دولت نهم و دهم و قبل و بعد پول در اختیار شما بود چه کردید؟ مردم این شهرستان باید نگاه دقیق‌تر و توام با عدالت را بر فضای این استان شاهد باشند، تلفات جاده‌ای شهرستان بابل نگران‌کننده است، مسؤولان استانی باید این مسائل را مدنظر قرار دهند.

وی در ادامه به مسائل سیاسی پرداخت و گفت: آمریکایی‌ها تکلیف خود را روشن کردند، اروپایی‌ها در حال وقت‌کشی و فرصت‌سوزی هستند مثلا می‌خواهند مصالح ما را تعیین کنند، تا کی باید چشم به آنها داشته باشیم با وجودی که امام راحل فرمودند آمریکا شیطانی بزرگ است اما برخی‌ها در کشور انتظار احسان بزرگ از شیطان بزرگ داشتند.

امام جمعه بابل گفت: ملت ما تا کی باید هزینه برجام را بدهد و الان باید در دامی به نام FATF بیافتیم، ملت بزرگ ما شایسته این همه تحقیر نیست که اروپایی‌ها برای ما تصمیم بگیرند، بزرگترین مصالح خود اتکایی و قطع توجه به غرب و توجه به توانمندی‌های داخلی است، در جنگ بزرگ اقتصادی در جهان به ویژه جنگ فولاد بین اروپا و آمریکا، بازنده اصلی ما هستیم و نباید به اروپایی‌ها چشم بدوزیم زیرا آنها با آمریکایی‌ها معامله خواهند کرد.

86009/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #شهرستان #رهبر #اینکه #مسائل #اروپایی‌ها #استان #اسلام #آمریکایی‌ها #بزرگترین #احسان #برخی‌ها #مصالح #حلقوم #آمریکا #شیطان #جاده‌ای #رهبری #روحانی #انقلاب #معضلات #تلفات #دشمنان #اشاره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تا کی معضلات باید حلقوم مردم شهرستان بابل را بفشارد؟/ چشم‌انتظاری برخی‌ها در کشور به احسان بزرگ از شیطان بزرگ

*

*


X https://sport45.site/