انجام لکه‌گیری‌ محور قزوین– تهران/ سرویس‌دهی ۲۲۰ اتوبوس به زائران حرم امام (ره)

تاریخ انتشار : شنبه 12 خرداد 1397 - ساعت : 08:11

کد مطلب: 50706 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل راهداری استان قزوین:

انجام لکه‌گیری‌ محور قزوین– تهران/ سرویس‌دهی ۲۲۰ اتوبوس به زائران حرم امام (ره)

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: راهداری استان درخصوص اعزام زائران حرم مطهر امام خمینی (ره) اقدامات لازم را به عمل آورده است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، افشین پیرنون، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین درخصوص اقدامات صورت گرفته برای اعزام زائران به مرقد بنیانگذار جمهوری‌اسلامی در سالگرد ارتحال امام راحل اظهار داشت: در این خصوص هماهنگی‌های لازم با انجمن‌های صنفی و شرکت‌ها برای تامین اتوبوس بابت اعزام زائران حرم امام خمینی (ره) انجام گرفته است.

وی افزود: در همین زمینه همچنین در تمامی محورها گشت‌های راهداری فعال است و عوامل راهداری در طول مسیر حضور داشته تا در صورت هرگونه مشکل آماده ارائه سرویس باشند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین درخصوص دیگر اقدامات صورت گرفته در این روز گفت: لکه‌گیری، خط‌کشی‌ها و اقدامات امینی در تمام مسیر به سمت تهران صورت گرفته است تا با نظارت کامل مشکلی از این بابت زائران حرم امام راحل نداشته باشند و سفری ایمن را سپری کنند.

وی ادامه داد: در استان مشکلی برای اعزام مسافران به حرم امام خمینی (ره) نداشته و در حال حاضر ۲۲۰ دستگاه اتوبوس آماده ارائه سرویس به زائران هستند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #زائران #راهداری #گرفته #استان #مدیرکل #اعزام #اقدامات #اتوبوس #قزوین #باشند #سرویس #مشکلی #نداشته #ارائه #خمینی #درخصوص #تهران #جاده‌ای #آماده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انجام لکه‌گیری‌ محور قزوین– تهران/ سرویس‌دهی ۲۲۰ اتوبوس به زائران حرم امام (ره)

*

*


X https://sport45.site/