ناهمخوانی پیشرفت پروژه استادیوم وطنی با وعده استاندار مازندران/انتقال بازی‌های خانگی نساجی به تهران

تاریخ انتشار : شنبه 12 خرداد 1397 - ساعت : 08:30

کد مطلب: 50707 چاپ به اشتراگ گذاشتن

55 روز بیشتر تا آغاز رقابت‌های لیگ برتر نمانده

ناهمخوانی پیشرفت پروژه استادیوم وطنی با وعده استاندار مازندران/انتقال بازی‌های خانگی نساجی به تهران

مازندشورا: تمرینات و اقامت بازیکنان نساجی بنا به تدابیر مالک باشگاه نساجی مازندران از فصل گذشته به تهران انتقال یافته و در خبری جدید از سوی وی اگر ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر تا آغاز رقابت‌ها آماده نشود، بازی‌های خانگی نیز در تهران برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، نساجی‌ مازندران پس از 24 سال دوری از سطح اول فوتبال ایران، این‌بار با دردسر جدیدی دست و پنجه نرم می‌کند؛ اجرای پروژه تجهیز و تکمیل ورزشگاه شهید وطنی که حدود یک ماه از سر گرفته شده است، از نخستین روز آغاز به‌کار با توجه به نبود سرعت عمل و نیروی انسانی و ادوات لازم، مورد اعتراض هواداران این تیم قرار گرفت.

بارها صدها هوادار به‌طور خودجوش بر سر پروژه حاضر شدند و اعلام آمادگی برای هر گونه کمک مالی و معنوی نیز کرده‌اند؛ وقتی آنها با کم‌محلی و عدم پاسخگویی پیمانکار و از سویی سهل‌انگاری مسؤولان مواجه می‌شدند حتی تا مرز درگیری با پیمانکار نیز پیش رفتند که تمامی مستندات این توضیحات بارها در فضای مجازی منتشر شده است.

بارها نیز مسؤولان ذی‌ربط در مصاحبه‌های مختلف قول آماده شدن ورزشگاه را قبل از آغاز رقابت‌های لیگ برتر داده‌اند و اخیراً محمد اسلامی استاندار مازندران نیز در آخرین گفت‌وگوی خود راجع به این پروژه با بیان اینکه بازسازی ورزشگاه به چند بخش مهم تقسیم شده است، اظهار کرد: با شروع رقابت‌ها، این کارها هم به پایان می‌رسد، من خدمت‌گذار هواداران نساجی هستم و برای پیگیری مطالبات و خواسته‌های آنان هیچ کوتاهی نخواهم کرد.

امیدواریم جناب استاندار با آگاهی و علم کامل نسبت به جزئیات و روند این پروژه چنین وعده‌ای را داده باشد اما طبق شواهد و نظرات مختلف کارشناسان حوزه‌های فنی و عمرانی با چنین روند و سرعت عملی به هیچ عنوان ورزشگاه در زمان مقرر آماده نخواهد شد.

از روز گذشته نیز عملاً عده‌ای از هواداران به عشق تیم‌شان لباس مقدس کارگری را بر تن کرده و به کمک پروژه آمدند.

هنوز پس از یک ماه این سؤال برای مردم بی‌پاسخ مانده است که چرا برای این پروژه حساس و تنش‌زا از چنین پیمانکاری اداره‌کل ورزش و جوانان استفاده کرده است؟ چرا همه توان مسؤولان ذی‌ربط برای پیشرفت سریع پروژه معطوف نشده و تنها به برگزاری جلساتی تکراری بسنده می‌شود؟

مسؤولانی که پس از صعود نساجی، حضور پررنگی در کنار تیم داشته و عکس‌ها و فیلم‌های یادگاری‌شان شهره شده بود، در چنین شرایطی که همه هواداران شب و روز در استرس به‌سر می‌برند، کجای این ماجرا قرار دارند؟

تمرینات و اقامت بازیکنان نساجی بنا به تدابیر فرهاد صنیعی‌فر مالک باشگاه نساجی مازندران از فصل گذشته به تهران انتقال یافته و در خبری جدید از سوی وی اگر ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر تا آغاز رقابت‌ها آماده نشود، بازی‌های خانگی نیز در تهران برگزار می‌شود.

تا کجا و تا چه اندازه مردم عاشق مشهور به شهر خسته باید زجر بکشند؟ صعود نساجی که با حضور تاریخی و 25 هزار نفره مردم مازندران در استادیوم تختی همراه بود، تا دقیقه 99 جان همه را به لب رساند و حالا در سناریویی جدیدتر آماده نشدن استادیوم شهید وطنی حقیقتاً شب و روز برای‌شان نگذاشته و آنها را همچنان در استرس نگه داشته است.

انتهای پیام/86045/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #پروژه #نساجی #ورزشگاه #مازندران #آماده #هواداران #بارها #تهران #استاندار #استادیوم #پیشرفت #رقابت‌ها #گذشته #استرس #مختلف #پیمانکار #قائم‌شهر #انتقال #بازی‌های #خانگی #رقابت‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ناهمخوانی پیشرفت پروژه استادیوم وطنی با وعده استاندار مازندران/انتقال بازی‌های خانگی نساجی به تهران

*

*


X https://sport45.site/