مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50707 -تاریخ انتشار : شنبه 12 خرداد 1397 -ساعت : 08:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ناهمخوانی پیشرفت پروژه استادیوم وطنی با وعده استاندار مازندران/انتقال بازی‌های خانگی نساجی به تهران

55 روز بیشتر تا آغاز رقابت‌های لیگ برتر نمانده

ناهمخوانی پیشرفت پروژه استادیوم وطنی با وعده استاندار مازندران/انتقال بازی‌های خانگی نساجی به تهران

مازندشورا: تمرینات و اقامت بازیکنان نساجی بنا به تدابیر مالک باشگاه نساجی مازندران از فصل گذشته به تهران انتقال یافته و در خبری جدید از سوی وی اگر ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر تا آغاز رقابت‌ها آماده نشود، بازی‌های خانگی نیز در تهران برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، نساجی‌ مازندران پس از 24 سال دوری از سطح اول فوتبال ایران، این‌بار با دردسر جدیدی دست و پنجه نرم می‌کند؛ اجرای پروژه تجهیز و تکمیل ورزشگاه شهید وطنی که حدود یک ماه از سر گرفته شده است، از نخستین روز آغاز به‌کار با توجه به نبود سرعت عمل و نیروی انسانی و ادوات لازم، مورد اعتراض هواداران این تیم قرار گرفت.

بارها صدها هوادار به‌طور خودجوش بر سر پروژه حاضر شدند و اعلام آمادگی برای هر گونه کمک مالی و معنوی نیز کرده‌اند؛ وقتی آنها با کم‌محلی و عدم پاسخگویی پیمانکار و از سویی سهل‌انگاری مسؤولان مواجه می‌شدند حتی تا مرز درگیری با پیمانکار نیز پیش رفتند که تمامی مستندات این توضیحات بارها در فضای مجازی منتشر شده است.

بارها نیز مسؤولان ذی‌ربط در مصاحبه‌های مختلف قول آماده شدن ورزشگاه را قبل از آغاز رقابت‌های لیگ برتر داده‌اند و اخیراً محمد اسلامی استاندار مازندران نیز در آخرین گفت‌وگوی خود راجع به این پروژه با بیان اینکه بازسازی ورزشگاه به چند بخش مهم تقسیم شده است، اظهار کرد: با شروع رقابت‌ها، این کارها هم به پایان می‌رسد، من خدمت‌گذار هواداران نساجی هستم و برای پیگیری مطالبات و خواسته‌های آنان هیچ کوتاهی نخواهم کرد.

امیدواریم جناب استاندار با آگاهی و علم کامل نسبت به جزئیات و روند این پروژه چنین وعده‌ای را داده باشد اما طبق شواهد و نظرات مختلف کارشناسان حوزه‌های فنی و عمرانی با چنین روند و سرعت عملی به هیچ عنوان ورزشگاه در زمان مقرر آماده نخواهد شد.

از روز گذشته نیز عملاً عده‌ای از هواداران به عشق تیم‌شان لباس مقدس کارگری را بر تن کرده و به کمک پروژه آمدند.

هنوز پس از یک ماه این سؤال برای مردم بی‌پاسخ مانده است که چرا برای این پروژه حساس و تنش‌زا از چنین پیمانکاری اداره‌کل ورزش و جوانان استفاده کرده است؟ چرا همه توان مسؤولان ذی‌ربط برای پیشرفت سریع پروژه معطوف نشده و تنها به برگزاری جلساتی تکراری بسنده می‌شود؟

مسؤولانی که پس از صعود نساجی، حضور پررنگی در کنار تیم داشته و عکس‌ها و فیلم‌های یادگاری‌شان شهره شده بود، در چنین شرایطی که همه هواداران شب و روز در استرس به‌سر می‌برند، کجای این ماجرا قرار دارند؟

تمرینات و اقامت بازیکنان نساجی بنا به تدابیر فرهاد صنیعی‌فر مالک باشگاه نساجی مازندران از فصل گذشته به تهران انتقال یافته و در خبری جدید از سوی وی اگر ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر تا آغاز رقابت‌ها آماده نشود، بازی‌های خانگی نیز در تهران برگزار می‌شود.

تا کجا و تا چه اندازه مردم عاشق مشهور به شهر خسته باید زجر بکشند؟ صعود نساجی که با حضور تاریخی و 25 هزار نفره مردم مازندران در استادیوم تختی همراه بود، تا دقیقه 99 جان همه را به لب رساند و حالا در سناریویی جدیدتر آماده نشدن استادیوم شهید وطنی حقیقتاً شب و روز برای‌شان نگذاشته و آنها را همچنان در استرس نگه داشته است.

انتهای پیام/86045/ح


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - نساجی - ورزشگاه - مازندران - آماده - هواداران - بارها - تهران - استاندار - استادیوم - پیشرفت - رقابت‌ها - گذشته - استرس - مختلف - پیمانکار - قائم‌شهر - انتقال - بازی‌های - خانگی - رقابت‌های -

نظر شما در مورد : ناهمخوانی پیشرفت پروژه استادیوم وطنی با وعده استاندار مازندران/انتقال بازی‌های خانگی نساجی به تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*