آغاز اجرای آسفالت بخش پایانی محور اینچه قزلر مانه و سملقان در خراسان شمالی

تاریخ انتشار : شنبه 12 خرداد 1397 - ساعت : 08:58

کد مطلب: 50708 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در خراسان شمالی صورت گرفت:

آغاز اجرای آسفالت بخش پایانی محور اینچه قزلر مانه و سملقان در خراسان شمالی

مازندشورا: سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی از شروع عملیات آسفالت بخش پایانی محور اینچه قزلر در شهرستان مانه و سملقان استان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی، علی علیمردانی گفت: آسفالت بخش پایانی محور اینچه قزلر از ابتدای خردادماه ۹۷ آغاز و شرکت پیمانکاری راهسازی بیژن خراسان شمالی وظیفه احداث و آسفالت را به عهده دارد.

وی به پیشرفت فیزیکی پروژه اشاره کرد و افزود: با توجه به پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی پروژه مزبور، اجرای عملیات آسفالت این محور به طول ۱۵/۳ کیلومتر طی روزهای آتی به اتمام خواهد رسید.

سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: از کل محور که ۱۵/۳ کیلومتر است ۱۱ کیلومتر آن آسفالت شده و مابقی ۴.۳ کیلومتر آن در حال انجام است که با آسفالت این مقدار در روزهای آتی، احداث و آسفالت کل این محور به پایان خواهد رسید.

در پایان لازم به یادآوری است که با آسفالت روستای قزلر ۴۷۱ خانوار با جمعیت ۱۷۰۰ نفری از نعمت راه آسفالته بهره‌مند خواهند شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #آسفالت #کیلومتر #شمالی #خراسان #فیزیکی #پروژه #روزهای #پایان #پیشرفت #شهرسازی #اجرای #پایانی #اینچه #اداره #احداث

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغاز اجرای آسفالت بخش پایانی محور اینچه قزلر مانه و سملقان در خراسان شمالی

*

*


X https://sport45.site/