مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50712 -تاریخ انتشار : شنبه 12 خرداد 1397 -ساعت : 09:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تمهیدات راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران در ایام ارتحال امام(ره)/ صدور ۳۷ هزار بارنامه طی هفته جاری در پایانه‌های استان

نصرالله نژاد تشریح کرد:

تمهیدات راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران در ایام ارتحال امام(ره)/ صدور ۳۷ هزار بارنامه طی هفته جاری در پایانه‌های استان

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به صدور ۳۷ هزار بارنامه طی هفته جاری در پایانه‌های استان، تمهیدات این اداره‌کل را برای ایام ارتحال امام خمینی تشریح کرد.

مازندشورا:مجیدرضا نصرا... نژاد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در خصوص وضعیت بارنامه‌های های صادر شده از پایانه‌های استان تهران در روزهای گذشته اظهار کرد: از روز شنبه تا سه شنبه بیش از ۳۰ هزار بارنامه صادر شده که در سه روز اول هفته با کاهش تعداد آنها مواجه بودیم و اکنون این روند به حالت عادی بازگشته است.

وی با بیان اینکه روز چهارشنبه نیز در حدود هفت هزار بارنامه صادر شده است، تصریح کرد: با توجه به دستور وزیر راه و شهرسازی و هماهنگی خود صنف برای افزایش ۲۰ درصدی حمل و نقل، مشکل عمده رانندگان حل شده که موضوعات بازنشستگی و بیمه نیز باید از طرف وزارت کار و دولت پیگیری و حل شود. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران افزود: رانندگان درباره مشکلات گرانی لوازم یدکی و خودروهای سنگین نیز تاکید بسیاری داشتند و این گرانی مربوط به عوارض گمرکی است که در صورت تصویب کاهش آن در مجلس، این مشکلات مرتفع می‌شوند.

وی گفت: هم اکنون فعالیت رانندگان به روال سابق بازگشته و مشکل خاصی در این زمینه نداریم.

نصرا... نژاد در خصوص تمهیدات این اداره‌کل برای مراسم ارتحال امام خمینی(ره) بیان کرد: خط کشی، نصب و مرمت نیوجرسی، علائم ایمنی و لگه گیری انجام شده که در برخی نقاط در حال انجام نیز است و در اتوبان های قم و ساوه تمهیدات ویژه ای را برای شست وشوی علائم، پایانه‌ها و عوارضی ها انجام شده است. 

وی اظهار کرد: با توجه به تقارن این ایام و ماه مبارک رمضان، اغلب زائران از استان های همجوار حضور پیدا می‌کنند که رانندگان اتوبوس ها برای خدمات رسانی اعلام آمادگی کردند. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: بالغ بر سه هزار اتوبوس اختصاص پیدا کرده که احتمال می رود به تعداد کمتری نیاز باشد، همچنین پلیس راه محدودیت های ترافیکی را در زمان مقرر اعلام و اعمال می‌کند.

وی افزود: اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده ای استان تهران با مشارکت پلیس راه و هلال احمر نقاطی را برای آمادگی بیشتر در محورها مشخص کرده و در آنها مستقر می‌شوند که چهار گروه در عوارضی های قم و ساوه که با ازدحام جمعیت مواجه هستیم، استقرار پیدا می‌کنند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - راهداری - تهران - بارنامه - رانندگان - تمهیدات - مدیرکل - مشکلات - عوارضی - اعلام - آمادگی - بازگشته - وزارت - حمل‌ونقل - ارتحال - اظهار - تعداد - اکنون -

مطالب مرتبط با : تمهیدات راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران در ایام ارتحال امام(ره)/ صدور ۳۷ هزار بارنامه طی هفته ج...
نظر شما در مورد : تمهیدات راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران در ایام ارتحال امام(ره)/ صدور ۳۷ هزار بارنامه طی هفته ج...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها