مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50729 -تاریخ انتشار : یکشنبه 13 خرداد 1397 -ساعت : 08:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
معرفی شهرک‌های ساحلی بدون ناجی غریق به دادستانی

فرماندار شهرستان نور تاکید کرد

معرفی شهرک‌های ساحلی بدون ناجی غریق به دادستانی

مازندشورا: فرماندار شهرستان نور در جلسه فوق‌العاده ساماندهی دریا بر آمادگی همه دستگاه‌های متولی در ساحل تاکید کرد و گفت: شهرک‌ها و مجتمع‌های مسکونی ساحلی موظف به اخذ ناجی هستند اگر ناجی ندارند به دادستانی معرفی شوند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، علی شادمان بعد از ظهر امروز در جلسه ساماندهی دریا با تسلیت سالگرد ارتحال امام راحل و تبریک انتخاب رهبری و قدردانی از تلاش دستگاه‌های اجرایی، اظهار کرد: ما در شمال کشور در همه ایام تعطیل شاهد حضور حجم زیادی از مسافران هستیم و نیاز است آمادگی لازم در همه دستگاه‌ها وجود داشته باشد و ناجیان غریق در ساحل حضور دائمی و موثر داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به مصوبات جلسات قبلی افزود: زمین والیبال ساحلی از محل فعلی به مکان پلاژ سابق شهرداری انتقال یابد تا مزاحمتی برای طرح شنای خواهران ایجاد نشود.

فرماندار شهرستان نور تاکید کرد: پارکینگ‌های ضلع شرقی فرمانداری سابق راه‌اندازی و ورود خودرو به ساحل مطلقا ممنوع  شود.

این مسؤول با تاکید بر رونق ورزش‌های ساحلی در ساحل شهرستان، خواستار ایجاد طرح دوم در محل اسکله سنگی ساحل شهر نور و استقرار پاسگاه انتظامی شد و تصریح کرد: در بحث فرهنگی باید تلاش کرد تا نشاط در ساحل و سطح جامعه ایجاد شود.

وی شبکه بهداشت و درمان را موظف کرد تا بر بهداشت ساحل نظارت کافی و مستمر داشته باشند، هلال احمر و نمایندگان فرماندار نیز بر ناجیان نظارت و حضور و غیاب نمایند.

  فرماندار شهرستان نور، گفت: شهرک‌ها و مجتمع‌های مسکونی ساحلی موظف به اخذ ناجی هستند اگر ناجی ندارند به دادستانی معرفی شوند.

سرپرست هلال احمر شهرستان نور نیز در این جلسه از حضور 5 گشت موتوری دو نفره  در ساحل و همچنین استقرار نیرو در طرح‌ها خبر داد و اظهار کرد: آموزش لازم به نیروها داده شد اما برخی از شهرک‌ها هنوز ناجی نگرفتند.

*وجود 54 نقطه حادثه‌خیز در ساحل نور

علی‌اصغر خاکپور با اشاره به وجود 54 نقطه حادثه خیز در ساحل شهرستان، گفت: نیاز است راه‌های دسترسی به ساحل کاهش یابد و در مکان‌هایی که ناجی وجود ندارد، مردم داخل آب نروند.

اردشیر بهادری رئیس اورژانس 115 شهرستان نور نیز از استقرار آمبولانس و نیروهای اورژانس در طرح‌های نور و رویان خبر داد و خواستار نصب شماره تلفن‌های اضطراری شهرستان در سطح ساحل به صورت تابلو و بنر شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور نیز در این جلسه، اظهار کرد: گروه‌های مختلف فرهنگی و هنری برای اجرای برنامه‌های هنری و نمایشی با موضوعات مختلف و مبتلا به جامعه هماهنگ شدند و از عید فطر برنامه‌های خود را اجرا می‌کنند.

داود فلاح  با اشاره به مصوبات کمیته فرهنگی ساماندهی دریا گفت: شهرداری‌ها موظف به ایجاد نمازخانه در خور شان در سواحل شدند.

وی از اهدای رایگان کتاب به مسافران خبر داد و پیشنهاد کرد: جشنواره‌های ورزشی در ساحل انجام شود.

قهرمان کلیج  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نور نیز از استقرار و فعالیت 77 ناجی در ساحل این شهرستان خبر داد و گفت: در سال‌های گذشته جشنواره ورزشی توسط 10 هیأت در 10 شب برگزار می‌شد، امسال هم برنامه‌ریزی می‌کنیم تا این اتفاق بیافتد.

86023/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - ایجاد - فرماندار - ساحلی - استقرار - تاکید - فرهنگی - اظهار - اشاره - نظارت - بهداشت - اداره - برنامه‌های - ورزشی - مختلف - جامعه - اورژانس - شهرک‌ها - شهرداری - ساماندهی - دادستانی - معرفی - مسافران - ناجیان - مصوبات - باشند - خواستار -

نظر شما در مورد : معرفی شهرک‌های ساحلی بدون ناجی غریق به دادستانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*