راه‌اندازی سامانه جامع استعلام كارت هوشمند و مجتمع‌های خدماتی – رفاهی

تاریخ انتشار : یکشنبه 13 خرداد 1397 - ساعت : 09:32

کد مطلب: 50734 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام کرد:

راه‌اندازی سامانه جامع استعلام كارت هوشمند و مجتمع‌های خدماتی – رفاهی

مازندشورا: سامانه جامع اطلاع‌رسانی استعلام كارت هوشمند رانندگان و ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای كالا و مسافر و ثبت درخواست متقاضیان سرمایه‌گذاری مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی راه‌اندازی شد.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، متقاضیان می‌توانند جهت آگاهی از اطلاعات موردنیاز در این دو بخش به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، زیربخش كارت هوشمند و یا نشانی www.smartcard.rmto.ir مراجعه كنند.

بر اساس این گزارش، در صفحه اصلی این سامانه منوی راهنمای كاربران كارت هوشمند قرار دارد كه شامل اطلاعاتی از قبیل مراكز ورود اطلاعات كارت هوشمند در استان‌های مختلف، مبالغ تعرفه، دوره‌های آموزشی موردنیاز، آخرین بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها و غیره جهت بهره‌برداری و آگاهی است. 

این گزارش حاكی است متقاضیان سرمایه‌گذاری در احداث و بهره‌برداری از مجتمع‌های خدماتی رفاهی جهت اخذ موافقت اصولی نیز می‌‌توانند در این درگاه الكترونیكی برای ثبت درخواست خود اقدام نموده و پس از ثبت درخواست ادارات كل استانی نیز پس از بررسی موضوع، نتیجه را به سرمایه‌گذاران اعلام می‌نمایند.

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #هوشمند #گزارش #جاده‌ای #راهداری #حمل‌ونقل #اطلاعات #بهره‌برداری #درخواست #آگاهی #موردنیاز #خدماتی #اعلام #سامانه #مجتمع‌های #رفاهی #متقاضیان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : راه‌اندازی سامانه جامع استعلام كارت هوشمند و مجتمع‌های خدماتی – رفاهی

*

*


X https://sport45.site/