مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 50738 -تاریخ انتشار : یکشنبه 13 خرداد 1397 -ساعت : 10:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حضور 40 ناجی غریق در 23 نقطه حادثه‌خیز سواحل دریای چالوس

رئیس هلال احمر چالوس خبر داد

حضور 40 ناجی غریق در 23 نقطه حادثه‌خیز سواحل دریای چالوس

مازندشورا: رئیس جمعیت هلال احمر چالوس از حضور 40 ناجی غریق در 23 نقطه حادثه‌خیز سواحل دریای چالوس خبر داد.

مازندشورا:امیرحسین عسکرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس، اشاره به آغاز طرح سالم‌سازی دریا، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر چالوس همچون سال‌های گذشته همه توان خود را برای ارائه خدمات در حوزه وظیفه‌مندی خود به شهروندان، مسافران و گردشگران گذاشته است.

وی افزود: سواحل دریای چالوس نیز مانند برخی از شهرها دارای نقاط حادثه‌خیز و به عبارتی شناممنوع است و بر این اساس برای برون‌رفت از این مشکل، اقدام به استقرار 40 ناجی غریق در 23 نقطه حادثه‌خیز سواحل دریای چالوس با ظرفیت 60 درصدی بکارگیری ناجیان در ماه رمضان کردیم تا جلوی بروز حوادث احتمالی ناشی از غرق‌شدگی گرفته شود.

رئیس جمعیت هلال احمر چالوس تصریح کرد: با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان قرار داریم به همین منظور طرح ویژه طرح «همای رحمت» اجرایی شد.

این مسؤول عنوان کرد: در این طرح تعداد 120 سبد غذایی بین خانواده‌های نیازمند توسط واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر چالوس توزیع شد.

عسکرزاده یادآور شد: محور کندوان که یکی از پرترددترین راه‌های کشور است و در طول سال به‌ویژه ایام تعطیلات نوروز و تابستان دارای بار ترافیکی بالای مسافران و گردشگران به سمت مازندران از سمت چالوس است، برنامه‌ریزی‌های لازم برای پوشش‌های امداد و نجات جاده‌ای با استفاده از پایگاه‌های هلال احمر در این محور صورت گرفت و نیروهای ما آمادگی کامل برای ارائه خدمت را دارند.

وی گفت: تعطیلات تابستانه نیز به زودی فرا می‌رسد و تقویت اقدامات امداد و نجات از سوی نیروهای هلال احمر چالوس مورد توجه قرار دارد تا تابستانی با آرامش خاطر بیشتر برای مسافران و گردشگران رقم زده شود.

انتهای پیام/86019/ح


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : چالوس - گردشگران - جمعیت - مسافران - دریای - حادثه‌خیز - سواحل - امداد - نیروهای - تعطیلات - دارای - ارائه - رمضان -

نظر شما در مورد : حضور 40 ناجی غریق در 23 نقطه حادثه‌خیز سواحل دریای چالوس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها