ترافیک سنگین در محورهای هراز و کندوان  قبل از آغاز تعطیلات/ کندوان یک‌طرفه می‌شود

تاریخ انتشار : یکشنبه 13 خرداد 1397 - ساعت : 12:51

کد مطلب: 50741 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران خبر داد

ترافیک سنگین در محورهای هراز و کندوان قبل از آغاز تعطیلات/ کندوان یک‌طرفه می‌شود

مازندشورا: مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: تردد خودروها در محدوده سه راه چلاو و پارک جنگلی محور هراز و همچنین سه راهی مرزن‌آباد و پل دزن محور کندوان به‌صورت سنگین و مقطعی نیمه‌سنگین است.

مازندشورا:محسن هاشمی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در محدوده سه راه چلاو و پارک جنگلی محور هراز و همچنین سه راهی مرزن‌آباد و پل دزن محور کندوان به‌صورت سنگین و مقطعی نیمه‌سنگین است و تردد خودروها در محورهای سوادکوه و کیاسر به‌صورت عادی و روان است.

وی با اشاره به بارش باران در برخی از محورهای مازندران و لغزنده‌بودن آن، گفت: همچنین محدوده هزارچم محور کندوان مه‌آلود بوده و با کاهش دید همراه است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات پیش‌رو از ظهر امروز در محورهای استان آغاز می‌شود، افزود: محور کندوان از ساعت 14 امروز یک‌طرفه می‌شود و این محدودیت تا ساعت 2 بامداد روز دوشنبه ادامه دارد.

هاشمی تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12روز یک‌شنبه تا ساعت دو بامداد روز دوشنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه از ساعت 15 روز یک‌شنبه تا ساعت دو بامداد روز دوشنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی گفت: تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان و تردد تمامی تریلی از محور هراز کماکان ممنوع است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران اضافه کرد:  تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت12 تا 24 روز یک‌شنبه، از ساعت 6 تا 24 روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه و همچنین از ساعت 6 روز جمعه تا 12 ظهر روز شنبه از محور هراز ممنوع است.

این مسؤول بیان کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 روز جمعه از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 2 بامداد روز شنبه از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی ادامه داد: تردد تمامی تریلی‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز یک‌شنبه، ساعت هشت تا 24روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه و از ساعت هشت روز جمعه تا هشت روز شنبه از محور سوادکوه ممنوع اعلام شده است.

وی گفت: در صورت بروز ترافیک در محور کیاسر، بحث محدودیت یک‌طرفه مقطعی در دستور کار قرار دارد.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #تمامی #کندوان #دوشنبه #ممنوع #یک‌طرفه #بامداد #مازندران #به‌صورت #محورهای #یک‌شنبه #مدیریت #نقلیه #وسایل #اعلام #مرزن‌آباد #همچنین #راه‌های #امروز #سه‌شنبه #چهارشنبه #پنج‌شنبه #رودهن #فاسدشدنی #به‌جز #حاملان #کامیون #موادسوختی #مأموران #تریلی #محدودیت #هاشمی #تعطیلات #سنگین #ترافیک #خودروها #محدوده #کیاسر #سوادکوه #مقطعی #ادامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ترافیک سنگین در محورهای هراز و کندوان قبل از آغاز تعطیلات/ کندوان یک‌طرفه می‌شود

*

*


X https://sport45.site/