کندوان یک‌طرفه شد/ ترافیکی پرحجم در طول محورهای مازندران به سمت شمال

تاریخ انتشار : یکشنبه 13 خرداد 1397 - ساعت : 17:21

کد مطلب: 50743 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راه مازندران:

کندوان یک‌طرفه شد/ ترافیکی پرحجم در طول محورهای مازندران به سمت شمال

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت یک‌طرفه شدن محور کندوان از ساعت 15 امروز اعمال شده و تا ساعت دو بامداد روز دوشنبه ادامه دارد.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر شاهد بارش پراکنده باران و لغزنده‌ بودن سطح محورهای مازندران هستیم که توصیه ما به رانندگان این است با رعایت سرعت مطمئنه در محورهای استان تردد کنند.

وی با اشاره به وقوع چند مورد تصادف امروز در مازندران، افزود: به‌دلیل تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده یک تصادف منجر به فوت دو نفر داشتیم که لازم است رانندگان به توصیه‌های پلیس توجه کنند.

رئیس پلیس راه مازندران درباره وضعیت ترافیکی محورهای مازندران، بیان کرد: از صبح امروز شاهد تردد زیاد خودروها از مسیر جنوب به شمال بودیم که همچنان نیز ادامه دارد.

این مسؤول با اعلام اینکه وضعیت ترافیکی طول محورهای مازندران به‌صورت شمال پرحجم است، افزود: در برخی از مقاطع محور هراز شاهد ترافیک نیمه‌سنگینی هستیم.

قدمی تصریح کرد: باتوجه به ترافیک سنگین خودروها در محور کندوان بحث یک‌طرفه شده این محور در دستور کار قرار گرفت؛ این محدودیت از ساعت 15 امروز اعمال شده و تا ساعت دو بامداد روز دوشنبه ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: باتوجه به تعطیلات پیش‌رو پیش‌بینی ما این است شاهد ترافیک سنگین خودروها در محورهای مازندران باشیم که به همین دلیل اجرای محدودیت‌های ترافیکی در دستور کار قرار گرفت و توصیه ما به رانندگان این است قبل از تردد وضعیت راه را استعلام کرده و در جریان این محدودیت‌ها قرار گیرند.

رئیس پلیس راه مازندران در ادامه به محدودیت‌های ترافیکی روزهای آینده محورهای استان اشاره کرد و افزود: تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان و تردد تمامی تریلی از محور هراز کماکان ممنوع است.

قدمی ادامه داد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12روز یک‌شنبه تا ساعت دو بامداد روز دوشنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه از ساعت 15 روز یک‌شنبه تا ساعت دو بامداد روز دوشنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی یادآور شد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 امروز، از ساعت 6 تا 24 روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه و همچنین از ساعت 6 روز جمعه تا 12 ظهر روز شنبه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 روز جمعه از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 2 بامداد روز شنبه از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی ادامه داد: تردد تمامی تریلی‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز یک‌شنبه، ساعت هشت تا 24روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه و از ساعت هشت روز جمعه تا هشت روز شنبه از محور سوادکوه ممنوع اعلام شده است.

وی در پایان گفت: در صورت بروز ترافیک در محور کیاسر، بحث محدودیت یک‌طرفه مقطعی در دستور کار قرار دارد.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #محورهای #تمامی #ممنوع #دوشنبه #ادامه #امروز #یک‌طرفه #ترافیکی #بامداد #ترافیک #اعلام #به‌صورت #وسایل #یک‌شنبه #نقلیه #دستور #رانندگان #خودروها #کندوان #وضعیت #افزود #مأموران #مرزن‌آباد #به‌جز #پرحجم #موادسوختی #پنج‌شنبه #رودهن #چهارشنبه #سه‌شنبه #هستیم #فاسدشدنی #حاملان #تریلی #اشاره #محدودیت #سنگین #باتوجه #تصادف #استان #مطمئنه #کامیون #روزهای #محدودیت‌های #یادآور #توصیه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کندوان یک‌طرفه شد/ ترافیکی پرحجم در طول محورهای مازندران به سمت شمال

*

*


X https://sport45.site/