امام خمینی(ره) احیاگر ارزش‌های اسلامی و انسانی است

تاریخ انتشار : یکشنبه 13 خرداد 1397 - ساعت : 17:21

کد مطلب: 50744 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

امام خمینی(ره) احیاگر ارزش‌های اسلامی و انسانی است

مازندشورا: مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: امام خمینی (ره) احیاء گر ارزش‌های اسلامی و انسانی در عصر حاضر است.

مازندشورا:حجت‌الاسلام ناصر شکریان‌امیری امروز در گفت‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری،‌ اظهار کرد: گفتمان مکتبی و عاشورایی حضرت امام خمینی(ره) امروز در جهان طنین‌انداز است و ایران اسلامی به برکت انقلاب اسلامی که با رهبری حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفت امروز احیاگر ارزش‌های اسلامی و انسانی در جهان و کانون صدور ارزش‌های اسلامی و معنوی است.

وی در ادامه با اشاره به وجود نعمت ولایت در نظام اسلامی، افزود: ولایت فقیه یادگار ارزشمند حضرت امام روح الله(ره) است و تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی مورد تاکید حضرت امام(ره) بود و باید قدر این نعمت الهی را دانست و شکرگزار بود.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران به سیره و سبک زندگی حضرت امام خمینی(ره) اشاره کرد و ادامه داد: امام بزرگوار ما در طول عمر پر برکت شان همواره به ساده زیستی و پرهیز از تجمل‌گرایی و اشرافی‌گری تاکید داشتند و این سبک زندگی حضرت امام برگرفته از مکتب اسلام و برگرفته از سیره و منش امیر مومنان علی(ع) بود که باید برای ما الگو باشد.

این مسؤول در ادامه با اشاره به بیست و نهمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، بیان کرد: وصیت‌نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی(ره) سند جامع راهبرد جمهوری اسلامی در صحنه‌های مختلف بین‌المللی و جهانی و بیانگر عظمت آن شخصیت ممتاز جهان اسلام است که امروز باید از این وصیت‌نامه در تمامی ابعاد مختلف مدیریتی جامعه استفاده و الگوبرداری شود.

شکریان‌امیری به نقش ممتاز ایران اسلامی در سال‌های اخیر در منطقه و جهان اشاره و اظهار کرد: در فرهنگ تربیتی حضرت امام(ره) شاگردانی پرورش یافتند که امروز نمونه و شخصیت ممتاز آن را در وجود پر برکت مقام معظم رهبری(حفظه الله ) می‌توان به وضوح مشاهده کرد و امروز ایران اسلامی با هدایت‌ها و رهبری بی‌بدیل ایشان نقش ممتاز و اثرگذاری در منطقه و حتی در جهان ایفاء می‌کند.

وی با اشاره و اهمیت  گفتمان امام خمینی(ره) تاکید کرد: امروز در سایه باورهای دینی و الهی امام خمینی(ره) و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری، ایران اسلامی و ملت دلیر ایران در برابر مستکبرین و طاغوت زمان ایستاده‌اند و در تمامی جبهه‌ها موفق و پیروز خواهند شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی در پایان با اشاره به حوادث تاریخ انقلاب اسلامی و  قیام خونین 15 خرداد،  گفت: امام خمینی(ره) قیام خونین 15 خرداد را مبداء نهضت‌های اسلامی یاد کرد و این قیام  نشان از عمق باورهای دینی و اعتقادی امت مسلمان ایران اسلامی است.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اسلامی #خمینی #امروز #اشاره #رهبر #رهبری #ممتاز #انقلاب #تاکید #ارزش‌های #ادامه #شخصیت #مختلف #وصیت‌نامه #اسلام #خونین #باورهای #منطقه #تمامی #خرداد #ولایت #انسانی #احیاگر #مازندران #تبلیغات #شکریان‌امیری #اظهار #زندگی #فرهنگ #مدیرکل #برگرفته

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : امام خمینی(ره) احیاگر ارزش‌های اسلامی و انسانی است

*

*


X https://sport45.site/