لزوم شناخت و به‌کارگیری اندیشه امام راحل در زندگی فردی و اجتماعی

تاریخ انتشار : یکشنبه 13 خرداد 1397 - ساعت : 22:37

کد مطلب: 50747 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه موقت ساری تاکید کرد

لزوم شناخت و به‌کارگیری اندیشه امام راحل در زندگی فردی و اجتماعی

مازندشورا: امام جمعه موقت ساری گفت: باید از خود بپرسیم تا چه اندازه اندیشه امام خمینی(ره) را شناخته‌ایم و نسبت به آن عمل می‌کنیم و درواقع برای زندگی فردی و اجتماعی خود باید اندیشه امام راحل را بیشتر بشناسیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام محمد قاسمی بعد از ظهر امروز در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام خونین 15خرداد در جمع سبزپوشان لشکر عملیاتی 25کربلا مازندران با اشاره به اینکه شب‌های قدر را پیش‌رو داریم و باید از این شب‌ها بهترین بهره را ببریم، اظهار کرد: شب‌های قدر را باید قدر بدانیم و از لحظات آن استفاده کنیم چون یکی از شب‌های سرنوشت‌ساز انسان است.

وی با اشاره به رشادت‌های مدافعان حرم در ایجاد امنیت و آرامش در کشور، افزود: همه ما در کشتی انقلاب نشسته‌ایم و از امنیت آن برخوداریم پس باید قدردان این امنیت باشیم و به راحتی آن را ازدست ندهیم.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد یک کشور اسلامی را مدیون امام خمینی(ره) هستیم که با تلاش‌های خود و حمایت‌های مردم توانست ظلم و استکبار را از کشور بیرون کند، ادامه داد: باید از خود بپرسیم تا چه اندازه اندیشه امام خمینی(ره) را شناخته‌ایم و نسبت به آن عمل می‌کنیم و برای زندگی فردی و اجتماعی خود باید اندیشه امام راحل را بیشتر بشناسیم.

قاسمی با اشاره به اینکه امام راحل در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی فرمودند ما انقلاب خود را صادر می‌کنیم اما برخی کج‌فهمان این مسئله را تمسخر کردند اما حال همه دیدید که انقلاب ما به بسیاری از کشورها صادر شد و در آینده نیز باز هم صادر خواهد شد، بیان کرد: انقلاب اسلامی به زور و ظلم به‌دست نیامد بلکه انقلاب ما انقلاب اندیشه و فکر است.

وی با تاکید بر اینکه با حرکات، رفتار و نوع سخن گفتن نباید دل حضرت آقا را به‌درد بیاوریم، تصریح کرد: باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم و نگذاریم کوچکترین صدمه‌ای به آن برسد.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه امام راحل فعل خواستن را در دل ملت ایران اسلامی تحقق بخشید، گفت: ایران اسلامی قبل از پیروزی انقلاب در دستان استکبار جهانی بود اما امام راحل این ظلم را شکست و به ملت خودباوری داد.

86031/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #انقلاب #اسلامی #اینکه #اندیشه #اشاره #امنیت #شب‌های #خمینی #استکبار #می‌کنیم #پیروزی #زندگی #اجتماعی #تاکید #ایجاد #قاسمی #باشیم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : لزوم شناخت و به‌کارگیری اندیشه امام راحل در زندگی فردی و اجتماعی

*

*