افزایش نسبی دمای هوا در مازندران/ رگبار و رعدوبرق‌های پراکنده در ارتفاعات

تاریخ انتشار : دوشنبه 14 خرداد 1397 - ساعت : 22:30

کد مطلب: 50765 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون هواشناسی مازندران اعلام کرد

افزایش نسبی دمای هوا در مازندران/ رگبار و رعدوبرق‌های پراکنده در ارتفاعات

مازندشورا: معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روز چهارشنبه با شکل‌گیری جریانات جنوبی انتظار داریم شاهد آسمانی صاف تا نیمه‌ابری همراه با افزایش نسبی دما باشیم.

مازندشورا:احمد اسدی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: امروز با تضعیف جریانات شمالی در ارتفاعات آسمانی صاف تا نیمه‌ابری و مناطق ساحلی و جلگه‌ای نیز نیمه‌ابری تا ابری است و انتظار داریم از میزان ابرناکی آسمان کاسته شود.

وی بیان کرد: براساس نقشه‌های هواشناسی تا روز چهارشنبه با شکل‌گیری جریانات جنوبی انتظار داریم شاهد آسمانی صاف تا نیمه‌ابری همراه با افزایش نسبی دما باشیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران ادامه داد: باتوجه به شرایط فصلی و جغرافیایی در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان رگبار و رعدوبرق‌های پراکنده دور از انتظار نخواهد بود.

این مسؤول تصریح کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، از پنج‌شنبه تا اوایل هفته آینده با توجه به شکل‌گیری مجدد جریانات شمالی انتظار داریم شرایط برای ابرناکی آسمان مازندران مهیا شود و شاهد بارش‌های متناوب و پراکنده همراه با وزش باد و رعدوبرق باشیم.

اسدی یادآور شد: همچنین دمای هوا در این مدت نیز خنک خواهد بود.

وی در پایان گفت: دریای مازندران طی 24 ساعت آینده به‌صورت به‌تدریج موج کوتاه و روزهای پایان هفته به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #انتظار #هواشناسی #جریانات #نیمه‌ابری #ارتفاعات #داریم #پراکنده #باشیم #همراه #شکل‌گیری #پیش‌بینی #شرایط #به‌صورت #پایان #آینده #نقشه‌های #آسمان #شمالی #رعدوبرق‌های #امروز #آسمانی #رگبار #ابرناکی #افزایش #معاون #براساس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افزایش نسبی دمای هوا در مازندران/ رگبار و رعدوبرق‌های پراکنده در ارتفاعات

*

*


X https://sport45.site/