نصب بیش از ۵ هزار تابلو اخطاری و انتظامی در استان همدان

تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 خرداد 1397 - ساعت : 08:19

کد مطلب: 50787 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون راهداری استان همدان؛

نصب بیش از ۵ هزار تابلو اخطاری و انتظامی در استان همدان

مازندشورا: معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از نصب ۵ هزار و ۳۳۷ تابلو اخطاری و انتظامی پارسال در استان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، حمید پرورشی خرم در گفتگویی اظهار داشت: در سال ۹۶ همچنین ۶ هزار و ۹۵۱ عدد تابلو نیز تعمیر شد.

وی افزود: ۲۸۲.۶ مترمربع نصب تابلو اطلاعاتی، ۱۱۴ مترمربع تعمیر تابلو و ۱۱ هزار و ۱۷۷ عدد تعمیر و نصب بازتاب ایمنی و استوانه‌ای در استان نیز انجام شد.

پرورشی خرم ادامه داد: در سال گذشته ۹۲ شاخه گاردریل در استان همدان نصب، ۴ هزار و ۷۳۵ شاخه نیز تعمیر و همچنین ۱۵۶ عدد سرعت‌گیر نصب و تعمیر شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در ادامه با بیان اینکه در این مدت ۱۱۳.۲ کیلومتر سرویس و نگهداری چراغ‌های مه شکن و ۴۹ دستگاه نیز توسعه چراغ‌های چشمک‌زن انجام شد، یادآور شد: در سال ۹۶ همچنین ۵۱۶.۵ کیلومتر شستشوی گاردریل، ۲۹۴ کیلومتر شستشوی نیوجرسی، ۶۶۱ کیلومتر پاک‌سازی کنار نیوجرسی و گاردریل و همچنین ۵۴ هزار و ۶۶۷ عدد شستشوی علائم ایمنی انجام شد.

حمید پرورشی خرم در ادامه به خط کشی محورهای حوزه استحفاظی استان همدان در سال ۹۶ اشاره و خاطرنشان کرد: در سال ۹۶، یک‌هزار و ۳ کیلومتر از راه های آسفالته استان خط‌کشی شدند.

این مسئول با اشاره به اینکه پارسال۳ هزار و ۱۹۰ کیلومتر از حریم راه های استان آزادسازی شد، تصریح کرد:۵۳۱ مورد توقف کار، ۴۷۶ مورد تخریب و هزارو ۲۲۳ مورد صدور مجوز انجام شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #استان #کیلومتر #تعمیر #همدان #راهداری #همچنین #تابلو #ادامه #گاردریل #شستشوی #پرورشی #چراغ‌های #اشاره #نیوجرسی #مترمربع #اداره #معاون #ایمنی #اینکه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نصب بیش از ۵ هزار تابلو اخطاری و انتظامی در استان همدان

*

*


X https://sport45.site/