ادامه پویش لذت لبخند  در مازندران/ بدون حامی بودن 3 هزار ایتام نیازمند در استان

تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 خرداد 1397 - ساعت : 17:13

کد مطلب: 50796 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل کمیته امداد مازندران مطرح کرد

ادامه پویش لذت لبخند در مازندران/ بدون حامی بودن 3 هزار ایتام نیازمند در استان

مازندشورا: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران گفت: آغاز ماه مبارک رمضان تا پایان امسال با کمک کامل خیران پویش لذت لبخند در دستور کار قرار دارد که توانستیم لبخند واقعی را در چهره هم ایتام و خیران مشاهده کنیم.

مازندشورا:رضا نوروزی جعفری امروز درباره بحث اکرام ایتام در شهرستان ساری، اظهار کرد: بحث حامی یابی تنها مربوط به ماه مبارک رمضان نیست بلکه در این ماه به‌صورت ویژه دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه 4 هزار و 500 یتیم زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران هستند، افزود: همچنین برخی از ایتام که سرپرست آنان بیمار یا اینکه بدسرپرست و مواردی از این قبیل در قالب طرح محسنین حمایت می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران با اشاره به اینکه 3هزار یتیم بدون حامی در مازندران داریم، تصریح کرد: پایگاه‌های ثابت و سیار حامی‌یابی از میلاد امام حسن مجتبی (ع) در میادین اصلی تمامی شهرهای مازندران و مساجد سطح استان مستقر شدند و روز قدس نیز این پایگاه‌ها در مصلاهای نمازجمعه مستقر خواهند شد.

این مسؤول تصریح کرد: از آغاز ماه مبارک رمضان تا پایان امسال با کمک کامل خیران پویش لذت لبخند در دستور کار قرار دارد که توانستیم لبخند واقعی را در چهره هم ایتام و خیران مشاهده کنیم که وجوهات نقدی و غیرنقدی برای ساخت 150 واحد مسکونی ایتام درنظر گرفته می‌شود.

نوروزی جعفری با اعلام اینکه عملیات ساخت هشت واحد مسکونی در ساری و سایر شهرهای مازندران در قالب این پویش آغاز شده است، خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه در مازندران با مشکل زمین مواجه هستیم انتظار داریم خیران همانند گذشته در این زمینه مشارکت کنند.

وی در پایان گفت: افراد می‌توانند با شماره‌گیری کد #011*8877* و یا کد #9200*741*با کد مستقیم 33363 پرداخت‌های نقدی خود را در قابل پویش طرح لبخند واریز کنند.

86034/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #ایتام #اینکه #لبخند #کمیته #امداد #خیران #تصریح #شهرهای #مسکونی #داریم #پایان #مستقر #مبارک #نوروزی #استان #جعفری #مدیرکل #رمضان #خمینی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ادامه پویش لذت لبخند در مازندران/ بدون حامی بودن 3 هزار ایتام نیازمند در استان

*

*