آماده‌باش تمام نیروهای  جنگل‌بانی در مازندران

تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 خرداد 1397 - ساعت : 17:13

کد مطلب: 50797 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون اداره‌کل منابع طبیعی مازندران اعلام کرد

آماده‌باش تمام نیروهای جنگل‌بانی در مازندران

مازندشورا: معاون امور جنگل اداره کل منابع طبیعی مازندران ـ منطقه ساری گفت: تمام نیروهای اداره کل اعم از جنگل‌بان، قرق‌بانان و سایر با توجه به ایام تعطیلات در حالت آماده‌باش هستند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.

مازندشورا:محمدرضا جهان‌آرا امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: باتوجه به گرم هوا احتمال بروز حریق در جنگل‌های مازندران وجود دارد که لازم است مردم به توصیه‌ها توجه کنند.

وی بیان کرد: باتوجه به ایام تعطیلات تمام نیروهای اداره کل اعم از جنگل‌بان، قرق‌بانان و سایر در حالت آماده‌باش هستند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.

معاون امور جنگل اداره کل منابع طبیعی مازندران ـ منطقه ساری با اشاره به اینکه جنگل متعلق به همه مردم است، تصریح کرد: ولی باید به این مهم توجه کنند که همه جای جنگل جای تفرج و تفریح نیست.

جهان‌آرا ادامه داد: یکی از شاخص‌های تمدن مدنی، حفظ منابع طبیعی است که ضرورت دارد همه مردم در حفاظت از جنگل‌ها اهتمام کنند.

وی با بیان اینکه وسعت پارک‌های جنگلی مازندران 5 هزار هکتار بوده که در سال‌های اخیر به 10 هزار هکتار رسیده است، خاطرنشان کرد: 24 پارک جنگلی فعال داریم که مردم می‌توانند با ورود در این فضاها از طبیعت لذت ببرند.

وی در پایان گفت: ما دارای منابع طبیعی ارزشمندی هستیم که باید در حفاظت از آن کوشا باشیم و در صورت همکاری همه مردم نیازی به جنگل‌بان، قر‌ق‌بان و نگهبان نخواهد بود.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #جنگل #مازندران #منابع #طبیعی #اینکه #حفاظت #جنگل‌بان #هکتار #جنگلی #باتوجه #آماده‌باش #نیروهای #جهان‌آرا #معاون #اداره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آماده‌باش تمام نیروهای جنگل‌بانی در مازندران

*

*


X https://sport45.site/